Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti nyáron megvárjátok...

Lányok! Ti nyáron megvárjátok a 4 hetet gyantázásig? Addig kinőtt szőrszálakkal mászkáltok? Mert nekem 2 hét után már látni. De akkor még gyanta nem tépi ki. Ilyen téren epilátor jobb nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen amikor gyantáztam, meg kellett várni, amíg kinő annyira, hogy leszedje a gyanta, és nekem 1 hét után már látszott, ezért hosszú nadrágban jártam... Emiatt váltottam borotvára
2011. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig epilálok, bár hosszadalmasabb, mint a gyanta. De viszont szerintem a fájdalom nem olyan nagy, mint a gyantánál.


Amúgy sokáig én is borotváltam, de meguntam, hogy 2 naponta újra ismételni kell, ráadásul ki is pattogtam tőle, ami undorító volt és néha meg is vágtam a lábam, mikor siettem.

2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valami "fontos" dolog ami miatt szükséges a sima láb (strand, randi, 40 fok), akkor hosszú nadrág és növesztem, ha meg kell borotválom.

Szerintem meg az epilátor rosszabb fájdalom szempontjából, és sajnos nekem csúnya "sebek" lettek tőle a lábamon.

2011. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!