Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros és pattanásos...

Nagyon zsíros és pattanásos az arcom. Ha este szappannal megmosom, és a szappant nem mosom le, attól jobb lehet? Gondoltam, hátha leszárítja.15L

Figyelt kérdés
Holt-tenger szappannal gondoltam, az gyulladáscsökkentő. vagy sima dove szappannal?
2011. aug. 1. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a gyógyszertárba és vegyél szalicilsavas alkoholt. Nem drága, nem tudom pontosan mennyibe kerül. Az leszárítja.
2011. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárba mosdókenőcsöt,vagy írass fel a bőrgyógyásszal, úgy olcsóbb és mindig azzal moss arcot.Nem szárítja le de nem lesz olyan zsíros a bőröd.

és nem kerül sokba!

2011. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Dove-val mosom mindig, és le is mosom persze, nem szabad rajta hagyni, mert kimarja a bőrt..
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is pattanásos az arcom meg zsíros, ha tényleg nagyon, akkor ne dove szappant vegyél mert az nem hozza le rendesen a zsírt...nekem is holt tengeri fekete iszap szappanom van és az nagyon jó! rajta szoktam hagyni kicsit a habot majd lemosom.. és pattanásokra nagyon jó, és jól jön h szárít, mert lehozza egy jó ideig a zsírt, de annyira nem szárít ahogy itt mondják.. max ha többször felhabosítom lemosás előtt.
2012. nov. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!