Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miután szőrtelenítő krémmel...

Miután szőrtelenítő krémmel leszedtem a bajuszomat, furcsa érzés, ha megtapogatom. Olyan érdekes, jobb szó híján bizsergető :D Esetleg tapasztalatok? Mit tehetek ez ellen az "érzés" ellen? Elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vagy ha mondjuk olyan hidratálóval kenném be, amit borotválás után kenek a lábamra? Nem tudom, hogy az segítene-e
2011. aug. 11. 19:49
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem jó ötlet a krém. Olyan szép fekete bajszod lesz egy idő után, hogy nem győzöd majd eltüntetni. Gyantázd le.
2011. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Egy idő után. Na majd mikor az az idő eljön, legyantázom :D amúgy nem érzem, csak ha hozzáérek :/
2011. aug. 11. 19:59
 14/21 A kérdező kommentje:
De amúgy az is a gyökereinél oldódk, szval kb a gyökerével együtt jön le. Miért feketedne?
2011. aug. 11. 20:02
 15/21 anonim ***** válasza:

A krém nem gyökerestül oldja a szőrt. Akkor kb 4 hétig nem lenne gond a hónaljammal.

Gyakorlatilag olyan, mintha leborotválnád.

2011. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A nagy francot a gyökerénél. Ami a bőröd felett van azt lemarja. Kb. olyan, mint a borotva. Annyi különbséggel, hogy nekem még ilyen ekcéma szerű szar is kijött, mikor használtam.
2011. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De akkor ezt a szar érzést hogyan tudnám elmulasztani? Hidratáló jó rá?
2011. aug. 11. 20:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem értem... hogy lehet a gyantázásra azt mondani hogy fáj? egyátalán nem.. kellemetlen DE ez nem fájdalom..ki lehet bírni azt a 2 másodpercet szerintem.. Menj el kozmetikushoz gyorsan megcsinálja alig érzed :) de szerintem a krém hosszútávon nem jó megoldás . 14/L
2011. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát jó, akk nekem alacsonyabb a tűrésküszöböm. A lábamat egyszer legyantáztattam, hát sírtam és röhögtem egyszerre xD nem az én stílusom. Amúgy ma már valamivel jobb..
2011. aug. 12. 11:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Jó, de a lábgyanta azért más. Azt én sem bírom. Én egy csíkot tudtam megcsinálni a lábamon, mert olyan szinten fájt:D De a bajszomat simán leszedem:)
2011. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!