Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes ilyen melírt csináltat...

Érdemes ilyen melírt csináltatni a hajamba, mint például ezek, nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Hosszú mézszőke tépett hajam van, sokan dicsérik, mert ez ugye természetes szőke, de ebből adódóan nem az ált. értelemben vett szőke, hanem olyan barnás picit. Soha nem vágatnám le, mert így is elég lassan nől, befesteni soha, mert sokan irigyelik ezt a színt, de szeretnék egy kis változatosságot! 18/L És még valami, ilyen ombré melírt hogy csinálnának nekem? Festékkel vagy hidrogénperoxiddal?


[link]

[link]


2011. aug. 12. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nem is hallottam még ilyenről, de nagyon jópofa! pl ez: [link]

nekem tetszik! :)

2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, még annyit, hogy szerintem, ha azt kéred festékkel legyen, akkor biztos megcsinálja a fodrászod. nyugodan mondd el, hogy a legkímélőbb módon szeretnéd, ha megcsinálná.
2011. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amit az előző válaszoló linkelt nagyon tetszik

szerintem festékkel is meg lehet csinálni

2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi van, akkor, ha már megunom, akkor annyi, hogy csak nem csináltatom meg újra és megvárom, amíg kikopik, végülis a hajam is szőke, meg a melír is az lenne, csak kicsit világosabb?!
2011. aug. 12. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. a szőke nekem sosem kopott ki, bár ezt melírfestékkel csinálták (és az más). lehet butaság, de ha viszel dobozos hajszínezőt, talán azzal is megcsinálja a fodrász, aztán ha nem jó, vagy mégse tetszik, az biztos kikopik. :)
2011. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
leno ideovel...es levagatod.
2011. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen olyan hajfesték vagy színező nem létezik, ami lekopik. Ezek a kencék kiszedik a színpigmenteket a hajból, és az nem nő vissza.

Lenő, vagy visszafestik, de kikopni semmi sem fog.



Nekem ezek a "melírok" se tetszenek, kb. így néz ki, ha lenő valakinek a festett szőke. :S

Tudom, hogy most egyre nagyobb divat, de ettől még tetszeni nem fog.

2011. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!