Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha világosvörös (festett)...

Ha világosvörös (festett) hajra "nugát" barnát kenek, akkor milyen eredménye lesz? (képek lent)

Figyelt kérdés

ilyen most: [link]


és ilyen a festék: ttp://www.main.palette.ru/uploads/pics/7-5.jpg


2011. aug. 13. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. aug. 13. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Vöröses barna. Még festegetheted egy darabig, mire a vörös nem üt át. :(
2011. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem gond ha átüt, csak ha úgy esik rá a fény annyira élénk vörös, hogy nemtudom kell-e ez nekem :D
2011. aug. 13. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

jajj én pont ilyen hajat akarok,ilyen vöröset mint ami neked van most!! Neked hogyan sikerült ezt a színt elérned?Milyen hajfestékkel festetted?És hányszor kellett újra festened mire ezt a szép színt elérted?Én annyira szeretnék ilyen színű hajat.De sehogy nem sikerül :( Mert én ilyen intenzív vörössel festettem,de sötét lett:( És már annyiszor újra festettem világosabbal,de csak a hajam szárította ki:S

Bocsi a sok kérdés miatt:)

2011. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Londa- tűzpiros (ez van a tetejére írva) a száma asszem 47 de nem biztos. De nekem középbarnaásszőkés (festett) hajra ment. A töve picit világosabb lett. De egyébként hihetetlen szép szine lett, meg amit hozzá adnak balzsamot attól meg csillivilli lett :D szép volt, csak nem illett hozzám.

Most meg bordó (mert ráfestettem a nugátot). Eleinte tök fura volt h vörös, de mondják hogy jól áll szóvaal.. :)

2011. aug. 14. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi szépen:)Majd megpróbálkozok evvel a színnel,ha majd rendbe jön a hajam :/ Remélem sikerül végre:) Köszi
2011. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!