Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya (pattanásos) a...

Nagyon csúnya (pattanásos) a bőröm, és a hajam is hamar zsírosodik . :Smit lehetne ellene tenni? Van valakinek valami jól bevált módszere ezek ellen? :S

Figyelt kérdés
Sziasztok :) nekem az a problémám hogya bőröm nagyon pattanásos.... nagyon sokmindent kipróbáltam már de egyik se használt és volt amitől csak rosszabb lett... azt szeretném kérdezni hogy ti mit használtok a pattanás eltávolítása ellen... a másik meg az lenne hogy a hajam kb 2,5-3 nap után nagyon bezsírosodik... :S erre van valami jó hajpakolás amitől nem fog anniyra zsírosodni?? Előre is köszi :)
2011. aug. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom,talán próbálj bioszappant a bőrdre,mondjuk nemtudom van e ilyen funkciójú hogy pattanások ellen,vagy ha ez nem jött be akkor irány a bőrgyógyász,ott talán tudnak felírni neked antibiotikumos folyadékokat,amivel kezelni lehet.A hajam nekem is ugyan ilyen,arra sajna nem tudok :( pedig már próbáltam sok dolgot...
2011. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bioptron lampa, es minden pattanassal kapcsolatos gondom megoldodott 2 het utan!
2011. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
menj bőrgyógyászhoz, mert a drogériai kencék nem csinálnak semmit, a hajadra pedig gyógyszertárból vegyél sampont, de attól is zsírosodhat a haj, ha állandóan hozzányúlsz.
2011. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az arcom borzasztóan pattanásos volt évekig, semmi nem segített... aztán elmentem bőrgyógyászhoz, felírt gyógyszert, és pár hónap alatt teljesen elmúlt, azóta se jöttek vissza, pedig ennek már vagy 3 éve. Max pár havonta jön az arcomra 1 pattanás de ennyi... szóval ez egy biztos megoldás.

a haj engem is érdekelne :D

2011. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én három naponta mosom a hajam, szóval nem csinálok semmi hű, de nagy dolgot.Pattanásos bőr - bőrgyógyász! (:
2012. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kelly3 válasza:
Szia! Én a pattanásokat úgy tüntettem el hogy 1 héten át minden este ilyen bőrradírt használtam és ha az felszívódott akkor Alterra krémet kentem rá! A jövő hétre szép lett a bőröm! A hajra meg zsírosodás elleni sampont kell venni! Meg még annyit a hajra hogy az is lehet a baja hogy reggel túl sokáig fésülöd! Saját tapasztalatból mondom! Egy nap megfésülöd reggel egyszer és akkor sem kell túlzásba menni csak hogy rendesen kifésüld! És ahogy azt előttem is említették ne fogdosd és mást se engedj hogy fogdossa! Remélem tudtam segíteni!
2012. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dorcsuu ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan nekem bevált, illetve úgy hallottam a Himalája sószappan is hatásos.
2014. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!