Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami olyan vény nélkül...

Van valami olyan vény nélkül is kapható gyógyszer vagy vitamin, ami jó pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
már szedtem bőrgyógyász által felírt gyógyszert, javult is a helyzet, de azt nem lehet sokáig szedni, mert lehetnek mellékhatásai, ezért jó lenne ahelyett valami ami segít hogy ne essek vissza
2011. aug. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mai napig ezzel küszködöm, pedig már 25 éves vagyok. Velem is szedetett gyógyszert a doki, de 1-2 évre rá ugyanúgy visszajöttek. Szerintem az egyetlen használható megoldás, ha odafigyelsz az étkezésedre. Vagyis, a lehető legkevesebbet fogyasztasz növényi olajjal készült termékeket: rántott ételek, sült krumpli, olajos magvak, chips, margarin... Emellett minél kevesebb cukor, csoki. Minél több víz fogyasztása. Ezt a bőrgyógyász mondta! Nekem beválik! Ha sikerül mindent betartanom, nagyon szépen letisztul a bőröm! :)
2011. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) amennyire tudok odafigyelek ezekre, de ezen felül kéne még valami, pont azért hogy nehogy nekem is vissza jöjjenek nagyon :S
2011. aug. 15. 21:23
 3/3 anonim válasza:
nekem is vannak ilyen problémáim.. nekem is bejöttem amikor hanyagoltam a fent említetteket... csak nagyon szenvedős mert csokifüggő vagyok :((
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!