Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Excellence 7-es hajfest...

Loreal Excellence 7-es hajfesték inkább szőke vagy inkább barna?

Figyelt kérdés

[link]


A dobozon természetesen látom, hogy milyen, de az érdekelne, hogy ha felfestem a szőkített hajamra, akkor világosabb, vagy sötétebb lesz?

A fodrászom javasolta, hogy fessem egy árnyalattal sötétebbre a hajam, most 8,1-es (más márkájú) festékkel van befestve.

Ezen gondolkodom, remélem, nem csak drága, de minőségi is.

Viszont más márkákkal már többször befürödtem, mert a sötétszőke konkrétan sötétbarna lett. Nem akarok megint így járni.

A fodrászkellékes és a többi festékek nem érdekelnek, illetve a fodrászom olyan helyen dolgozik, ahol csak vágnak, és én festem magamnak itthon.

Mielőtt ezek felmerülnének. :)

Előre is kösz.


2011. aug. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szőkített a hajad akkor ilyen lesz vagy picit sötétebb. Azt hallottam ezekről a Lorealos festékekről, hogy sötétebbek. De lehetséges hogy kopni világosodni fog a színe idővel.


Ha a Garnieres Belle Colort és a Garnier color natural szőkéit választod, az tuti nem lesz világos meg sötétbarna!!!

Mivel anyum is ezeket használta és neki jók voltak ezek a színek!

2011. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először egy picit sötétebb árnyalatot fogsz kapni, mivel világos a hajad. Szóval azt ajánlom válassz egy pár árnyalattal világosabbat, hogy ezt a színt kapd végeredménynek, de félő hogy 1-2 hét és kivilágosodik.


Amit ajánlani tudok, és nem károsítja a hajat, ez a festék. Én is ezt használom, és teljesen megvagyok vele elégedve!

[link]

2011. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!