Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya szőrbenövésem...

Nagyon csúnya szőrbenövésem van, esetleg van valami gyógymódot ellene?

Figyelt kérdés
Intim terülten szinte mindennel próbálkoztam már epiláltam, gyantáztam és borotváltam is, de mindig rá 2-3 napra benő a szőr és teljesen kipattog, nagyon csúnya piros színe lesz, utána teljesen feldagad és besebesedik. Próbáltam kenegetni Bepanten krémmel de nem igazán vált be. Tudtok valamit ami esetleg segítene rajtam? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. aug. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

OFF

Hasonló a gondom, már leírtam egy kérdésben, be is linkelem

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

A mai napig elég nehezen tudok járni :) Gillette Venus Embrace borotvát használtam. Tegnap voltam nőgyógyásznál, Augmentin tablettát, meg egy Bactroban nevű krémet írt fel, de sajnos mindkettő vényköteles. Már érzem a javulást tőlük. Szerintem neked is jólenne ha elmennél, és megmutatnád neki.

2011. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%-os folyékony hidrogén-peroxidot használunk előtte és utánna is.Ha le lenne fertőtlenítve nem gyullad be!De minden epilálás után nagy a fertőzés veszélye.
2011. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Szóval ha előtte és utána is lefertőtlenítem a területet és az epilátort akkor nem fogok kipattogni?:s Csak azért kérdezem, mert valami hihetetlen érzékeny bőröm van, szóval ha megkarcolom 10 mp múlva már fel is dagad elég rendesen, ugyanígy a sebeknél is :S
2011. aug. 18. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondom,hogy utánna a fertőtlenítés után kend be nyugtató balzsammal is.Nagyon jó,a pirosságot is leviszi azonnal.Bármelyik fodrászkellékesben is kapható.
2011. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy kérjem, hogy nyugtató balzsam?
2011. aug. 19. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez a neve:Gyantázás utáni nyugtató balzsam.
2011. aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2011. aug. 23. 16:01
 8/8 anonim válasza:
Ha még aktuális, nekem szőr benövésre a Bactroban kenőcsöt írták fel egyszer. A hónaljamban volt, hamar rendbe tette.
2011. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!