Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlana vki olyan helyet,...

Ajánlana vki olyan helyet, ahol megvennék a hosszú hajat?

Figyelt kérdés
Munkatársam szeretné eladni a haját. Nagyon hosszú, 50 cm-ert simán meg lehet menteni. Festett, de vastag szálú, szép, egyenes. Még nincs levágva.
2011. aug. 18. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem értek a témához, de már több helyen olvastam, hogy festett hajat nem vesznek be. Hogy ez tényleg így van-e azt sajnos nem tudom.
2011. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Joy Turner ***** válasza:
Ha be is vesznek festett hajat, nem fog érte sokat kapni. Igazán sok lóvét a natúr hajért adnak.
2011. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyiért adná?:D
2011. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pfff. nem tudom mennyiért adná. még csak nézegetjük a lehetőségeket.
2011. aug. 18. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
csak mert ha nem fekete festett, akkor lehet megvenném.:) nah mindegy majd írjatok privátot, ha kitaláltátok, mi legyen.
2011. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt kérdezzétek meg: [link]
2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linket!

(Amúgy nem fekete haj, hanem ilyen padlizsános, ha ez az oldal nem jön be, akkor írok!)

2011. aug. 19. 07:58
 8/9 anonim ***** válasza:
majd írj hogy sikerült-e eladni nekik a hajat :D
2011. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2011. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!