Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Szolárium hatékonyságát...

A Szolárium hatékonyságát mivel tudnám fokozni? Krémek, vagy valamilyne házi praktikátok van?

Figyelt kérdés

Az A vitamint ismerem, illetve a szolárium előtti rkémetket is. Kérlek titeket ezektől különbözőeket írjatok, vagy ha ilyet, akkor konkrét márkát, és beszerzési helyet kérnék!

nem szeretnék egy héten 3szor szolizni, viszont szeretnék barna lenni. szeretném ha sokáig , tartósan és mélyen megfogna a szoli, ha már egyszer bemegyek roncsolni a bőrömet.


2011. aug. 19. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A Hawaiian Tropic-nak van szolizás előtti krémje próbáld ki, nekem bevált.


Bár én csak a lábszáramra kenem, mert amúgy eléggé nehezen barnulna le pl. a combomhoz képest.

2011. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Auchan-ban kapható, illetve általában a nagyobb drogériákban is.


Bocsi ez lemaradt. Házpraktika erre szerintem nincsen az A-vitaminon kívül. Bár inkább béta-karotinról érdemesebb beszélni.

2011. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is a szolikrémeket ajánlom.
2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!