Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemhez, és barnás...

Zöld szemhez, és barnás bőrhöz milyen hajszín illik?

Figyelt kérdés
bőrszín: olyan olívás, melegbarna, de nem túl sötét
2011. aug. 20. 14:59
 1/9 anonim válasza:
Barna :)
2011. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
barna, vörösesbarna, de nem az igazi vörös, mert ahhoz inkább fehérbőr megy.
2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
en azt mondom hogy aki szep, ahhoz minden illik, aki nem, ahhoz nem.
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ekkora f@szságot még életemben nem hallottam. :) Kezdjük ott, hogy mindenkinek más a szép... Emellett pedig attól, hogy valaki szép (vagy mások szerint akár ronda..) még nem biztos, hogy olyan adottságokkal rendelkezik, hogy egy másik hajszínnel jól is nézzen ki. Amíg egy csúnya (vagy valaki szerint szép...)lánynak lehet hogy a fehér bőre és a zöld szeme miatt jól állna a vörös, mert szőke volt. :) Ennyi.

2011. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barna:D esetleg vörösesbarna...
2011. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és nekem vörösesbarna hajam van.De próbáltam már szőkét, és az se volt rossz....de a vörösesbarna a nyerő nálam.
2011. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sotetbarna.
2011. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám,nem tudom milyen hajszín állna igazán jól.Zöld a szemem,de a bőröm nem barna,de nem is nagyon fehér.Mondjuk most elkezdtem a szolit,mert már nem bírtam tovább.Terhes voltam,szoptattam,nem lehetett,se szolizni,se hajat festeni:)A vöröses barnára gondoltam én is,mert a vöröses szépen kiemeli a zöld szemeket,csak éppen nem tudom,hogy melyek azok a vöröses barna színek,amik jók.Legutóbb sötét gesztenyével festettem,de nem nagy szám,még mindig nem az igazi.

Mondjuk nekem a fekete tetszik a legjobban vagy a sötétbarna,de ahhoz meg fehér vagyok.

2011. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16:40 vagyok. a szepseg relativ.
2011. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!