Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam....

Gyorsan zsírosodik a hajam. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kismilliószor feltették már ezt a kérdést, de ez már tényleg elég gázos eset. Két éve küszködök ezzel a problémámmal, szinte naponta mosok hajat. Rövidebb a hajam, így nem igazán tudom felfogni/feltűzni a hajamat (vagy ha sikerül felfogni az nagyon hülyén áll), nincs semmi módszer arra, hogy eltüntessem zsírosodó tincseimet. Több zsíros hajra való sampont próbáltam ki, egyik sem segített. Otthoni módszereket/praktikákat, csodasamponokat vagy bármilyen más bevált módszereket várok. Segítsetek! Előre is nagyon köszönöm! 15/L
2011. aug. 22. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne használj krémsamponokat, használd legalább 1-2 hónapig a WU2 sampont! És ne használj balzsamot csak hetente egyszer de ne kend a fejbőrödre csak a hajad végére! Ettől el fog múlni a zsírosodás! Nekem is segített! :) Remélem segítettem
2011. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a hajadat mindig hideg citromleves vízzel öblítsd le! Előző voltam
2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kénes sampon?
2011. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kénes sampont már próbáltam, sajnos nem jött be. Várom még a tippeket! :)
2011. aug. 22. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
És, ami a legfontosabb: tilos a hajat naponta mosni. Én kétszer mosom, háromszor csak nagyon ritka esetben, ha vmi alkalom van, amire illik frissen mosott hajjal mennem esetleg. Minél többszöri hajmosás, egyre rosszabb hajzsírosodást eredményez. Tudom, hogy nagyon borzasztósan hangzik, de szép fokozatosan szoktasd vissza a heti max. kétszeri hajmosáshoz a hajadat. Egyébként tinikorban zsírosodik a legjobban haj, de ne ronts még a helyzeten ezzel a sok hajmosással!
2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg a gyógynövényes samponokat,vagy a régi wu2 sampont,sokaknak használt.
2011. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használj száraz sampont. Reggel suli előtt hintőporozd be vele a hajad tedd az ujjadra és dörzsöld bele. kicsit töröld át nedves törölközővel. nekem is nagyon zsírosodik és én is midennap mostam hajat. :) de most már csak 2. naponta:D
2011. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!