Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az akneroxid...

Mi a véleményetek az akneroxid 10 gélről?

Figyelt kérdés
mennyi idő alatt lett szebb a bőrődd?és naponta hányszor használtad?? meg stb.?
2009. ápr. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb egy hét alatt látszott a hatás.csak az volt a baj hogy az egész arcomon kellett használnom,és nagyon kiszárított.aztán már nem bírtam használni fél év elteltével,mert kivörösödött az arcom,meg ha este bekentem,akkor reggelre bedagadt a szemem és nagyon viszketett,meg a nyakamon is viszkető dudorok voltak.pedig szerettem,mert szebbé tette elejébe az arcom.én esténként használtam!
2009. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem már pár használat után eltűnt a zsírosság,a pattanások pedig 1 hét alatt láthatóan javultak és minél több ideig használtam annál több ideig maradt szép az arcom/hátam/dekoltázsom.Az előző válaszolónak csínján kellett volna bánnia a krémmel mivel rá van írva hogy erős fényérzékenységet vált ki és hogy 4-10 hétig lehet alkalmazni, nem fél évig O.O

Szóval nekem bevált,tényleg nagyon szép lett tőle a bőröm.ÉS még az a jó ebben a krémben hogy bárki használhatja.A kicsit pattanásosak is de az erős aknésok is.Csak ügyelni kell a mennyiségre,de én erősen ajánlom!

2009. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok.én se folyamatosan használtam.mikor megint előjöttek a pattanásaim akkor kezdtem előrről.így használtam fél évig.
2009. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, 2 hónap alatt teljesen letisztult, de csak este szabad bekenni, mert fényérzékeny, tehát egyszer kentem naponta.
2009. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon kiszárította a bőröm, fájt is nagyon...megérem helyrehozni.

Pedig csak 5napon keresztül kentem esténként...mégis.

Érzékeny a bőröm:(

2009. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!