Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NISIM FAST HAJNÖVEKEDÉST...

NISIM FAST HAJNÖVEKEDÉST GYORSÍTÓ SAMPON hatásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó... zsíros lesz tőle a haj...legalábbis nekem nem vált be:)
2011. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
használj bánfi hajszeszt az hajhullásra van de hajnövekedést serkentő is! Nekem 4 hét alatt 1.5 cm.t nőtt a hajam!
2011. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Már próbáltam,de nekem semmit nem ért:(
2011. aug. 29. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj ricinus olajat. Ez vált be e legtöbb embernek.
2011. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz hogy régi kérdés, de hátha valaki kíváncsi még rá.

Nekem nagyon bejött. 2 hónap alatt, 4-5 cm-t nőtt tőle a hajam. Nekem nem zsírosodott, bár naponta kell mosni a leírás szerint. Szóval, nem is igazán zavart volna. Egyébként a sampon kicsit szárít, mivel fejbőr tisztító, de a balzsamtól nagyon selymes, puha lett a hajam. Én csak ajánlani tudom, és biztosan venni fogok még.

2012. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is bevált, én is úgy tapasztaltam hogy amennyit normál sampontól nő a hajam úgy ezzel a samponnal a kétszeresét érem el.


Míg a Bánfi drága meg kell hozzá balzsam, meg hajszesz meg mindenféle faszsság, addig ehhez nem kell semmi. Sőt. A szomszéd nő aki már félig kopasz volt ezt használta és most dús a haja és nem kopasz sehol se. Egy másik ismerősöm aki rákos volt és nem nőtt semmitől se a haja, annak is elkezdett. Úgyhogy szerintem aki azt mondja hogy ez nem vált be, az hallucinál. :DD


Ez a termék végre pontosan azt csinálja az ember hajával, ami rá van írva. :D Nem véletlenül drágul annyira, nekem sokáig elég volt. Most megint rendelek.

2013. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én régebben lemértem mennyit nőtt tőle 1 év alatt a hajam. Az eredmény eléggé megdöbbentő volt mivel nem igazán hittem benne:

- 25cm


Míg rendes samponnal:

- 12cm



Bár én nem használtam hozzá a kondicionálót és csak heti 3X mostam. Most lenyírtam a hajam rövidre mert anyám egyik szere eltolta. Újra kell növesztenem úgyhogy rendeltem most egy új adag sampont és mellé kondicionálót is.

2015. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!