Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül az Alpecin C1...

Mennyibe kerül az Alpecin C1 koffein sampon? Hatásos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik! szerintem jobban nő tőle a hajam és jobb is a tartása,dm-ben olcsóbban láttam mint a gyógyszertárban,1600 ft körül,

te miért szeretnéd használni? fiú vagy lány vagy?

2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 4 éve iszonyatos mennyiségben hullik a hajam. Próbáltam a biovanne-t, szedtem 2,5 hónapig, de semmi. Próbáltam a ricinus olajat, de az sem hozta meg a várt eredményt. Szerettem volna kipróbálni az Alverde koffeines samponját, de ha minden igaz, akkor csak limitált kiadás volt és lemaradtam róla.
2011. szept. 6. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

fested a hajadat? kivizsgálás volt már??? a hajhullás oka belülről fakad, nem ártana egy vérvétel lehet vhol van egy góc.Orvosnál már voltál?

Amúgy az Alpecint én hajnövesztésre használom mert nekem nem hullik a hajam.DE hajhullásra javasolják FÉrfiakknak! de nők is használhatják.Próbáld ki! szerintem az alverdénél jobb!!!

2011. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem festem a hajam.

Anémiás vagyok (vérszegény) és valószínűleg emiatt hullik ennyire a hajam.

2011. szept. 6. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor ne várd hogy a sampontól elmúlik a hajhullás,vmiylne vérképzőt kellene szedned!

én ferroglobint iszok én is picit vérszegény vagyok

2011. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vasat kéne szednem, de hol szedem hol nem. Amikor folyamatosan szedtem több hónapig, akkor sem volt jobb a helyzet.


Azért köszönöm a segítségedet.

2011. szept. 7. 09:55
 7/7 anonim válasza:
HA anemiás vagy,egyél lóhúst vagy lóhúsból készült termékeket,felvágottat,ritka de lehet találni.Ne samponban keresd a megoldást.A lóhús vérképző és jó a vastartalma is.Gyerekkoromban apámék falun ették gyerekkorukban,a szülei adtak nekik,és megóvták betegségektől,jól fejlődtek és erősek voltak.Volt vér!!!
2015. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!