Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsírosodik a...

Nagyon hamar zsírosodik a hajam. Mit javasoltok? 19L - azt ne írjátok hogy ne mossam olyan sűrün mert azt nem tehetem a munkám miatt hogy hadjam napokig zsírosodni -

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ha próbálgatsz samponokat zsíros hajra. Változó kinek mi válik be, míg egyeseknek csodát tesz a kénes sampon, másoknak csak rosszabb lesz.
2011. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Az hülyeség, hogy ne mosd olyan sűrűn, ha egyszerűen zsírosodik, mert akkor csak a hajad fog hullani.

Amióta ricinus olajat használok, azóta 3-4 naponta mosok hajat, a minden másnap helyett... Amúgy a rozmaring illóolaj, és az ylang-ylang illó olaj is akadályozza a zsírosodást.


Ha rozmaringot használsz:

Keverj össze egy tojássárgáját, 20ml sampont, és 4csepp rozmaring illóolajat és ezt használd samponként.


Ha ylang-ylangot használsz:

tegyél 3-4 csepp illóolajat 1,5-2liter vízbe és ezzel öblítsd le a hajad, hajmosás után.


Egyszerre is használhatod a kettőt:)

2011. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Stella Herba Vita hajszesz-zsíros hajra

dm-ben lehet venni, kb. 600 Ft

2011. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Nagyon hatásos, gyógynövényeket, és sörélesztőt tartalmaz. Mindenképp próbáld ki!

2011. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan samponok segítettek egy kicsit,amikben van csalán.Zsírosodott a hajam,viszont második nap még ki lehetett vele menni utcára.
2011. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a "hajszeszes" vagyok


az is tartalmaz csalánkivonatot :)

2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 90%-os vagyok


Én használtam Herba Vital hajszeszt,de nekem csak még zsírosabb lett tőle a hajam.Szerintem nekem genetikailag ilyen,de ha a kérdezőnek valami külső vagy belső hatás miatt lett ilyen a haja,pár éve vagy pár hete jelent meg a probléma,akkor azt megoldhatja.

2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

újra a "hajszeszes"


12 évesen elkezdett nagyon zsírosodni a hajam, odáig jutottam, hogy kétnaponta mosnom kellett.

A hajszesz nekem segített, így elég szerdán és vasárnap.

(így, hogy nyár van, néha elcsúszik)

Lehet, hogy a kérdezőnek is a kamaszkor miatt van, és nem genetikai.


14/L

2011. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*most, hogy nyár van
2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
garner ultra doux, citrus és kaolin, zsíros hajra.
2013. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!