Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet tökéletes a bőröm...

Hogy lehet tökéletes a bőröm (a pénz nem számít, am fiú vagyok)?

Figyelt kérdés

Most, hogy minden nap kintvagyok a napon, nem igazán jön elő pattanás... csak 1-2...

de még így is nagyon ronda a bőröm, a homlokom, mint egy domborzat plussz foltos is, lila, vörös régi patt. nyomok.... ugyanígy az arcom többi részén is elvétve...


2011. aug. 24. 01:22
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és jártam már bőrgyógyászhoz elég sokáig, nem használt...
2011. aug. 24. 01:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, meg kell találnod a megfelelő kozmetikust, és kitartani mellette, több alkalommal kezeltetni magad.


Vagy otvost váltanék. Ha pénz nem számít, magánrendelés. Ott addig fog kezelni az orvos, míg meg nem gógyít,

2011. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valamilyen hormonális problémád lehet, vizsgáltasd ki magad.
2011. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bp-en a Szentistván körúton van egy Diagnosztikai központ. Vércseppanalizis. Ott megmondják mi okozza. Általában nem elég a külső kezelés. Az okot is meg kell szüntetni! Hány éves vagy? Mivel foglalkozol?
2011. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2011. aug. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!