Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek festett a haja!...

Akiknek festett a haja! Mennyi idő/pénz (talán macera) havonta a hajfestés?

Figyelt kérdés

kb hátközépig érő hajam van és a festésen gondolkodom, mert olyan semmilyen barna, nekem viszontetszenek a mély, karakteres barnák. nincs sok tapasztalatom. otthoni festéket használtok vagy fodrász festi a hajatokat? milyen időközönként(nem nő gyorsan a hajam)? mennyibe kerül havonta kb? és persze mennyire teszi tönkre a hajat(sajnos nekem elég vékony szálú)?

előre is köszi a tapasztalatokat!


2010. márc. 16. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.!

Nekem hátközépig érő dús, nagyon gyorsan növő hajam van. Nekem fodrász festi mostmár. kb 6 hetente járok festetni és 2800Ft-ot füzetek. 2 hónappal ezelőtt még dobozos festékkel festettem itthon de abból is már 3 doboz kellett ami már 3000Ft volt és így inkább fodrásra váltottam. De ígylegalább teljesen olyan a hajszínem mint amilyet mindig is akartam.

2010. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

füzetek=fizetek

fodrásra=fodrászra


bocsi :)

2010. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nekem elég töredezett lett a hajam a melír/festéstől ...

Dehát nekem ez tetszik... nem akarom megváltoztatni,akármennyire is fáj.

A pénz miatt ne aggódj, havi 2-3K tényleg nem sok...

Viszont ha festeted,akkor mindenképp használj onnantól kezdve balzsamot,és legfőképp HAJVÉGÁPOLÓT.

2010. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

balzsamot már most is használok, de a hajvégápolós ötletet köszi.

igazából utálom a hajam sose hordom kibontva, ezért szeretném befestetni, talán több önbizalmam lenne. ráadásul tényleg tetszik. azt hiszem maradok a fodrászos festésnél, valami szép színt.

igaz hogy ha sötétebbre festjük az kevésbé káros?

2010. márc. 16. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. pl a fekete elég káros.. ahhoz képest h annál sötétebb szín nemnagyon van
2010. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát,alapjában véve igaz,mivel a szőkítésnél sokszor leszívatják a hajat,ez pedig nagyon károd.

Sőtétítésnél nem kell,tehát ... :)

2010. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha normális hajat akarsz, akkor mindenképpen fodrászhoz menj még akkor is, ha egy kicsit drágább, de ő legalább szakszerűen megcsinálja! a másik, hogy olyan szint fog neked felvinni, amilyet te akarsz, mig ezzel szemben, amit te veszel meg festéket a boltokban, nem biztos, hogy olyan lesz a hajad, mint a képen.
2010. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!