Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hátközépig érő...

Levágassam a hátközépig érő hajam kb. vállig érőre?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő hajam van, de hullámos és mindig összekötve, kontyolva hordom, mert nincs kedvem kivasalni, hosszú ideig tart. Most azon gondolkodom, hogy levágatom, könnyebb lenne kezelni, vasalni, festeni ilyesmi.. Viszont félek, hogy megbánom, mert már régóta növesztem. Egy fodrász azt mondta, hogy jó pénzért meg is veszi, ha levágatom. Szerintetek mit tegyek? Köszönöm előre is a válaszokat!
2009. ápr. 17. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én is levágattam a hosszú hajamat, vállig érőre, utána megbántam. De szerintem ez így szokott lenni, ha valakinek hosszú haja van, rövidet szeretne, akinek rövid az hosszút. Csak az a baj, hogy egy 15 perc alatt le lehet vágni, de megnöveszteni.....Én most növesztem, és lassan nő pechemre. Az biztos, hogy könnyebb festeni, meg kezelni, viszont szerintem egy hosszú haj nőiesebb, szexisebb. Én nem vágatnám le a helyedben, de belőlem biztosan csak az beszél, hogy én is újra hosszú hajat szeretnék.
2009. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy! Teljesen megbántam hogy levágattam a hajam ami már a fenekemig ért most pedig vállig:'(( .....lehet hogy könnyebb festeni,formázni...stb de a hosszú az mégiscsak hosszú haj!Főleg ha még Neked hullámos is....:)
2009. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösziii!:) Igazatok van, inkább nem vágatom le, tuti megbánnám! 3 éve növesztem..
2009. ápr. 17. 12:43
 4/12 anonim válasza:
100%
Én nem vágatnám le a helyedbe. Jön a nyár most jobb ha össze tudod kötni. Meg szerintem meg is bánnád. Próbálj meg keresni egy másik frizurát ami nem olyan rövid!
2009. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is növeszteném a hajam, de nem tudom, mert egy - két hónap alatt amennyit nől, azt le is kell vágatnom, mert törik a vége. Csúnya hosszú hajat pedig nem szeretnék. Nekem is most kb vállig, vállközépig ér a hajam, és bár szeretném ha mondjuk úgy a hátam közepéig érne, azért félnék a sok munkával, ami vele jár...

Valamint a másik amit mondani akartam, hogy a nyáron a igen hosszú és igen rövid haj lesz a divat. Valamint a hullámos vagy pedig a nagyon egyenes. Tehát te igazán divatos leszel! Mi lenne, ha először valami mást változtatnál rajta? Pl a színét, vagy kicsit a fazonjában?

2009. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
asszem én vagyok az egyetlen akinek szintén derékig érő haja volt,levágatta,de örült neki...a hajam töredezett volt,és csúnyán állt,levágattam vállig érőre,tépett,frufrus,és szerintem sokszorosan jobb mint az előző. rövid haj is lehet nőies és hosszú is lehet abszolút ronda és előnytelen. arcformától,stílustól függ:)
2009. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se vagasd le, de ha megis megteszed, akkor 800-1000ft/g alatt ne add el!!! Az europai vagott haj nagyon ertekes!!!!!
2009. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
...korrigalok, ha festetlen
2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, most éppen megy ki a divatból az egyenesített haj, sokkal természetesebb és szebb szerintem a hullámos... Én már 4 éve növesztettem a hajam, derékig ért, amikor megláttam magamról egy kiskori képet, amin állig érő hajam volt, és tök jól állt nekem, úgyhogy levágattam, de persze azóta már rengeteget változtam, nem állt jól és nagyon megbántam... Most azóta 2 éve már megint növesztem, most ér kb. hátközépig... Szerintem nem éri meg levágatni, de ha zavar, akkor nyugodtan (Amúgy jó érzés volt végülis, a fejem iszonyatosan könnyű lett!)


De szerintem azért, hogy könnyebb legyen vasalni, egyáltalán ne vágasd le, mert tényleg a pasiknak is jobban tetszik a vasalatlan, mert unják már hogy minden haj egyforma!

2009. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Hátkozépig éro hajam van de én válig biztos nem vágatnám le nekem fokozatosra van lenyírva de nem tépettre neked ugyanojan hajad van minta barátnomnek am hogy ha levágatnád válir érora a gondor tincsek mégjobban felugranának és sztem az nem szép én a hejedben esetleg ha télleg má akarsz nyírni belole akkors esokat nyírj ne válig érore!!!a barátnom oldali fufrut is nyírt én non kalsszul áll neki és a myugy agondor haj most non trendi lesz:)))
2009. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!