Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam? Most...

Levágassam a hajam? Most elhatároztam hogy megnövesztem hátközépig érőre, de azon gondolkodom hogy ilyen alacsonyságnál nem fog optikailag is kisebbíteni?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, és növeszteném a hajam...most épp középhosszuságu, de nem egyforma mindenhol nem tudom hogy vágják ezek a fodrászok. Mellesleg sosem áll be jól, kivasalni se lehet olyan dús.
2008. máj. 1. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... de egy dolgon gondolkozz el (ha lány vagy):

a fiúk IMÁDJÁK a hosszú hajat! Az egy élmény - önmagában is!

2008. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem növeszd meg nyugodtan,de menj el fodrászhoz és csak annyit kérj, hogy a végéből vágjon és ritkítson.és akkor már vasalni is tudod:)csak ne feledd,használj minden egyes vasalásnál hővédő spray-t!
2008. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szep a hosszu haj.ne vagasd le.nekem hosszu hajam van es semmi penzert nem vagatnam le.de te tudod.noveszd meg ha nem tetszik majd levagatod.elobb nezd meg hogyan all ha hosszu.aztan dontsd el.
2008. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
a hajat sosa sajnald! ugyis visszanö:) de ne vagasd le mert akinek hosszu haja van igényességről árulkodik mert valaki még arra is renyhe h megnővessze! és ha hosszu lesz a hajad valamivel kitünnél a tömegből
2008. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!