Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktál magadnak frufrut...

Szoktál magadnak frufrut vágni, és ha igen hogy csinálod?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat :D bar a fodraszok nagyon tiltakoznak ellene, de en szoktam :D jo a kezugyessegem, meg egyszer sem vagtam bele vagy ilyesmi, mindig jo volt a vegeredmeny. en egyenes, szemoldok ala erot szoktam vagni, azt amugy is gyakran kell, hogy ne logjon a szemedbe. bevizezem a hajam, nagyjabol levagom (egy kicsit hosszabbra kell hagyni, mert ha megszarad, felugrik), aztan megszaritom, kivasalom, es megigazitom, ha szukseges.
2011. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy kezded el becopfozod a hajad ,vagy csak füled mögé teszed a többit?Vagy Három szögbe elválasztod a fejtetönél kezdve?Aki vágja még saját magának a haját az még irjon.
2011. aug. 25. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer vágtam magamnak frufrut, annyi, hogy előrefogtam háromszög alakban a hajam és egyenesen vágtam, vizes hajon, addig amíg nem ért egy kicsit a szemöldököm alá, a lényeg, hogy ne húzd nagyon le a tincseket amiket vágni szeretnél, mert száradáskor visszaugrik és rövid lesz.
2011. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséged. :)
2011. aug. 26. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megpróbáltam, de nagyon szarul sikerült, kénytelen voltam megvárni, míg újra megnő:D
2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Uh, igen, szörnyű lett, ráadásul a frufrunélküliség nem áll jól nekem, de hát muszáj volt hátratűznöm. És akkor mindenki aki meglátott, azzal indított, hogy szedjem már ki a csatot xd :D
2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig magamnak vágom a frufrut de ált a hosszát is,ez nálam már természetes xD mondjuk nekem tök m1 milyen olló, kis körömvágó ollóval is szép eredményt tudok elérni amire azt mondják hol csináltattam. Mondjuk tény, hogy néha szärul sikerül. Ha a frufrumat vágom, akk a többi hajam felgumizom hátra aztán a frufrut picit bevizezem majd megtépem, meg ritkítom. Sajnos ezt nehéz így elmagyaráznom, amúgy oldalfrufrum van
2011. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem nehéz, fogsz egy ollót, és odaállsz a tükör elé, az első vágás a nehéz, hogy rávedd magad, max ha nem sikerül jön a 0-ás gép! :D vagy rövidebb hajad lesz egy kicsit
2011. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia. :D nekem oldalfrufrum van, az 1. jobb oldalon volt majd "átnyírtam" bal oldalra, egészjó lett.. am fokozatosan v-gom hogy befele egyre rövidebb és a fülem fele egyre hosszabb. de am votl h egy nem odavaló tincset is levágtam, iszonyat hülyén nézett ki és azt is még csatolgatni kell x"D 15/L
2011. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat,aki tud az még irjon. :)
2011. aug. 28. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!