Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Partyra milyen hajat szoktál...

Partyra milyen hajat szoktál magadnak kreálni?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam az egyenesítés nem jöhet szóba, mert a párás levegőn - főleg buliban - egyből oda az egész..

A felfogott haj meg nekem nem előnyös, mert kerek arcom van. Max. ha elől a fru-fru részt - ami már lenőtt- felcsatolom, olyan púposan, ahogy most szokták (csak minden csajnak olyan a haja, azzal az a baj).

Ötletek? Egyéni tapasztalatok?


2011. okt. 4. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is hamar göndörödik a hajam akár hogy vasalom :(

de ajánlom: mosd meg a hajat előtte való este és fond be... reggel mire megszárad pedig bontsd ki és hullámos lesz :)

vagy vasalóval csinálj loknikat :)) ezt a kettőt tudom ajánlani :) vagy ha van hajgöndörítőd akkor göndörísd be :) de semmi kép se egyenes legyen!

2011. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajsütő vas, tincsenként rátekerem, soronként lakkozom, végül picit összerázom, (+buliba picit alátupírozom), és még egyszer lakk...

Dögösre!!

2011. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!