Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg ilyenre...

Hogyan csináljam meg ilyenre a hajam?

Figyelt kérdés

Most kb ilyen a hajam, talán kicsit tépettebb:

[link]


És valami ilyesmit szeretnék:

[link]


[link]


Nincs frufrum, az első kép csak a hajam hosszát mutatja. Hajsütővasam nincsen, úgyhogy azt ne írjátok légyszzi, h süssem be. :)

Előre is köszi az ötleteket.


2011. aug. 25. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hajsütővas nélkül nem fog menni.
2011. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem hajsütővas nélkül nehéz lesz megcsinálni. Én a helyedben felcsavarnám ,úgy hagynám 3-4 órán keresztül; esetleg benne is aludnék . Amikor pedig kiszedném a csavarókat akkor hajlakkal és hajszárítóval formáznám! Ha pedig nincs hajcsavaró akkor nagy hajkefével hullámosra szárítanám a hajam és úgy hajlakkoznám!!!

Ui:fixáló habot használj mindenképpen ... Remélem segítettem :)

2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hajcsavaróim vannak. :)

De ha éjszakára vizesen becsavarom, akkor reggelre nem szárad meg, sőt egész vizes marad és akkor kiugrik rögtön belőle a hullám. Ha meg szárazon csavarom be ugyen ez a szitu, nem marad hullámos, csak egy nagy hullám lesz benne és össze vissza áll. :)

Próbálkoztam sok mindennel, de egyik sem hozott eredményt.

:(

2011. aug. 25. 17:38
 4/5 anonim válasza:
Úgy szárítsd meg, hogy benne van a csavaró.
2011. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyomtasd ki a kæpet, menj fodraszhoz, es kerd meg, hogy csinålja ilyenre a hajad, vagy vegyel egy hajsutøt. måshogy nem fog menni
2011. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!