Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akarok kozmetikushoz...

Nem akarok kozmetikushoz menni csak egy gyors itthoni kúrát akarok kipróbálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek nem akarok ragyás lenni?
2009. ápr. 17. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a pattanásos bőrre célzol :) ekem is elég pattis volt az arcom (most már azért kevesebb van), tudom ajánlani a sok vízfogyasztást, kevés szénhidrátot és zsírt, meg néha élesztős pakolást tenni az arcodra. Meg a szoli sem rossz neki, csak vigyázz, ne menj túl sok időre, mert akkor pont hogy rossz hatása lesz, mivel túl kiszárad a bőröd, ami ismét faggyútermeléshez vezet( ezért szoli előtt és után is testápolózd magad, így metartja a színt). Heti egyszer 10 perc sztem elég. Emelett a színed is szebb lesz :)
2009. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem studom mennyire vagy pattanásos, és hány éves vagy.. Én most 24 vagyok, kb 2 éve mondhatom 99%-osan tisztának az arcom ilyen szempontból. 14-15 éves korom óta voltam pattanásos, minden kenceficét kipróbáltam már, semmi se segitett hosszu távon. Valahol olvastam a Roaccutan gyogyszerröl és elkezdtem szedni, fél éves kúrát kellett csinálni. Rengeteget segitett, erre tényleg mondhatom, hogy használt. Pedig nem is a legnagyonn dózisú tablettákat szedtem belöle. Viszont! Aztán derült ki, hogy elég mérgező. Most nem akarok ebbe belemenni, lehet nem tudnám rendesen elmondani, meg hülyeséget se akarnék mondani.. Ha tényleg nagyon durva az arcod, mint nekem volt, akkor, de csakis akkor használd, és mindenképp olvass, érdeklödj utána. Nekem muszáj volt, mert már nem használt semmi. Tehát Roaccutan a neve. Sok sikert!
2009. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en is szedtem ezt a gyogyszert, en nagyon megvoltam elegedve a hatassal,alig hittem h kitisztul meg valaha is az arcom de sikerult

probald ki mert erdemes szerintem ha nem nagyon durva az arcod ugyertem van meg rajta felulet ami nem pattanasos egy ket doboz ebbol tuti segit, nekem egy dobozzal kellet szedjek de megerte

2009. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hintőpor ;) leszárítja... a tonikok szinte semmit sem érnek nálam,dehát bőrtipustol függ :D hetente 1-2× megmoshatod az arcod szappannal...rendessel azis szárit.
2010. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!