Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanús kiemelkedő anyajegy?

Gyanús kiemelkedő anyajegy?

Figyelt kérdés

van a nyakamon egy anyajegy egy 3mm-es anyajegy ami kiemelkedik a bőrből kb 1mm-t. nem emléxem rá hogy korábban kiemelkedett volna /de lehet/.

A kérdés lényege hogy a kiemelkedő anyajegy az gyanúsnak számít?


2009. ápr. 18. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de figyelgesd, és ha hirtelen nő és egyre nagyobb és kiemelkedik egyre jobban akkor fordulj bőrgyógyászhoz.

Nekem is van sok anyajegyem, kevés ami csak színben látható és nem emelkedik ki. Nekem majdnem mind kiemelkedik, mindig így volt.

Némelyik szemölcsszerű, a másik pedig csak átszínezi a bőrt és nem is érezhető. Szerintem nem kell aggódnod, de a bőrgyógyászt megkérdezheted, nem fog hülyének nézni, nyugi.

2009. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt kiemelkedő szemölcsszerű anyajegyem, de engem zavart, és leszedettem! Egyébként a túlzott napsütés miatt jobban kiemelkedhet...
2009. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!