Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukák! Hogyan sikerül...

Anyukák! Hogyan sikerül megőrizni a körmeiteket, a napi mosogatás, gyerkőcfürdetés, és egyéb házminkák alatt, hogy szépek legyenek és erősek?

Figyelt kérdés
Nem nagy karmokra gondolok, haenm egy szolid kis körömre, amit ha kilakkoz az ember, akkor nem néz ki ugy, mintha agyonrágva lenne, nem kis csutora, nem is nagy, hanem egy szolid, ami egy női/anyai/feleség kezeit mégis széppé teszi a házimunkák ellenére!?
2011. aug. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére erős körmeim voltak világéletemben. Bár mióta gyerekem van, azóta nem festem ki minden héten... viszont mosogatni általában gumikesztyűben szoktam, ha ki van festve a körmöm.
2011. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. De nem zavar, kicsi korom óta zongorázom, ha időm engedi, akkor még most is. Emiatt soha nem volt hosszú körmöm, mert az kopogna a billentyűkön. A kezem jó minőségű krémekkel igyekszem széppé tenni.
2011. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 dl citromlé + 1 ek. méz

minden nap áztasd benne a kezeidet 10-15 percig!! A hatás nem marad el!

2011. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hosszú körmöm volt, franciára lakkozva, de amióta megszületett a fiam le van vágva kicsire mert félek hogy megkarmolom, és így röviden nem törhet, úgyis mindig vágva van, a lakk meg oda se neki, ha este lefeküdt aludni, hát kikenem megint, ha lekopik, nem nagy szám az egész.
2011. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) 14:55 neked külön köszi a tippet!:)
2011. aug. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!