Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos és nem túl...

Milyen hatásos és nem túl drága pattanás eltávolító krémeket tudtok javasolni? Véleménnyel együtt.

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam valami kék színű krémet használt még év elején és még azóta nem jött elő a pattanása. Ha valaki találkozott vele írja le a nevét! Köszönöm!
2009. ápr. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szenvedek ezzel a dologgal, 16 éves vagyok, és én mindent kipróbáltam az ég világon minden kenőcsöt, krémet, de semmi nem használt külsőleg!

Elkezdtem szedni a SOTRET nevű kapszulát, hogy belsőleg tisztuljak. Ez egy fél éves kúra, de előtte bőrgyógyászhoz elkell menned, mert csak ő írhatja ki, ha nagyon súlyos már az állapot!

2009. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztálytársadat, nem evidens?
2009. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Duac gél vagy Differin vagy Skinoren vagy Akneroxid vagy Isotrexin.:D Én ezeket használtam és elmúltak. Persze nem egyszerre!:D
2009. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)(Vagy) valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. Éjszakára hetente 2-3szor egész arc bekenhető. A szalicilsav hatásáról sok helyen olvasni. (Ez a krém önmagában is megállja a helyét, a többi csak jó, ha van otthon kategórába tartozik.)

3) Aknesol-t is elkészítik, ha érdekel. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft. (a gyári 1400 Ft. Eléggé szárít szerintem.)

4) 13) Aspirin maszk [link]

5) Paleolit étrend (e nélkül a kencék semmit sem érnek) : [link]

2013. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!