Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha 25évesen is...

Mit tegyek, ha 25évesen is tele vagyok pattanással és hiperérzékeny bőröm van?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg a kérdés, de mindent próbáltam már, az élesztőtől kezdve a bőrgyógyászig, semmi nem segít. Most hallottam, hogy esetleg a fogamzásgátló megoldaná a gondom. Mit gondoltok erről?

A bőröm amúgy nem bír semmilyen krémet, semmilyen arctisztítót, semmilyen tonikot, semmit...kizárólag a szappan plusz 3-4 naponta 75%-os alkohol. Ezektől picit jobb, de a popsim és a combom is tele van velük.

Van valaki hasonló cipőben? Mi vált be Nektek?


2011. aug. 29. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok jelenleg én is hasonló problémával küzdöttem,sok mindent kipróbáltam drága dolgokat is, és bőrgyógyász sem segített az antibiotikumokkal, fogamzásgátlót meg nem szedtem mert sok rosszat hallottam róluk, de már esküszöm én is azon voltam hogy nem érdekel semmi igy nem tudok tovább élni :( Elmondom nekem mitől múltak el a pattanások és mitesszerek, kb egy éve, cinket és b3 vitamint szedek minden nap ebéd után, meg arra figyelek hogy délelőtt igyak meg kb másfél liter vizet hogy kitisztuljak azeste után ez fontos. kb 1 hónap alatt teljesen tiszta volt az arcom. Bárcsak előbb rájöttem volna annyi évet végigszenvedtem emiatt, pedig csak vitamint kellett volna szednem. és nem tudom hogy hat csak azt látom hogy végre normális a bőröm

Remélem neked is minél hamarabb megoldódik a problémád ,tudom milyen érzés.

Nekem már csak az olajos bőr ellen kell vmi hogy ne csillogjon az arcom erre még nem jöttem rá mi lenne rá a leghatásosabb de nem adom fel :) Ez ellen ha tudsz valamit oszd meg velem kérlek


Belinkelem neked én honnan rendelem ,ez 3 havi adag:


[link]

[link]

2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológusnál voltál vizsgálatokon? A fogamzásgátlót mindenképp próbáld ki ha más nem használ.
2011. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Mindkettőtöknek!

Kipróbálom először a vitaminokat!

Csillogás ellen a DM-ben vettem kimondott mattító púdert. Nem takar semmit, és nem is látszik! Nem vastag réteg az arcon, és szellőzik alatta! Nekem bevállt!

2011. aug. 30. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:22


Köszönöm a választ, örök hálám érte, de komolyan! Utánaolvastam és sok helyen azt írták, hogy a cinktabletta kb ugyanolyan hatásos (klinikai vizsgálatok alapján), mint az antibiotikum! Már vettem is, remélem tényleg beválik, mert bár a bőrgyógyász által felírt antibiotikum bevált amíg szedtem, amint abbahagytam megint kijöttek a pattanásaim... cinket viszont akármeddig szedhetek, mert kiürül a felesleg :)

2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a jó benne hogy nem kell abbahagyni sosem , mint pl az antibiotikumot vagy a fogamzásgátlót is egy idő után le kell cserélni másikra ,ami már nem biztos hogy hatni fog.


A hatóanyag tartalomra figyelj én látod 50 mg ost szedtem sokáig ..már most kb egy hónapja félbe vágom a tablettát a b3 at is ,mert annyi is elég de én már kicsivel több mint egy éve szedem.

Amúgy próbáltam én is hogy csak cinket, de újra kezdtek előjönni a pattanások aztán mikor újra rendbejött a bőröm próbáltam csak b3 at de akkor szintén kezdtek előjönni szóval nekem a kettő együtt hatott és egyiket sem tudom elhanyagolni :)

A vízre is figyelj kérlek délelőtt igyál meg legalább másfél litert, mert kitisztít utána délután már alig iszok csak egy két pohárral.

Én semmilyen készítményt nem használok az arcomra azóta, sima szappannal mosom meg reggel és este mint egy normál bőrű:)

2011. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a tippet a púderre holnap úgyis megyek a DM-be megkeresem :)
2011. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!