Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ezzel a sok kis...

Mit csináljak ezzel a sok kis pattanással?

Figyelt kérdés
egyik napról a másikra kijött rajtam.... :( pedig még tegnap tökéletes volt az arcom,egy szem sem volt rajtam,ez általában akkor jön ki amikor menstruálni fogok,és oylanok hogy ki sem lehet nyomni hanem sok kicsi és csak kidudorodik...:( mit tehetnék?? még alapozóval sem tudom eltakarni mert akkor meg a púdertől oylan matt a fejem, vagy valaki elmondaná hogy nézhetek ki természetesen alapozóval együtt?? mert anya mindig mondja hoyg vizesen vagy hogy kell felvinni. de én nem tudom ugy megcsinélni valaki segitene???
2011. szept. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A kis pattanásokra arcradírt és egy tisztító maszkot ajánlanék,a vizes alapozás az amikor a szivacsot bevizezed.Sokkal természetesebb a hatása.
2011. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg leszárítani őket nem folyékony szappannal. Rendszeresen csináld. Nekem be szokott jönni.
2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
arcradir használ?? mert attól tuána olyan sima az arcom hogy mégjobban kiemeli a sok pattanást :S és akkor hogy vizezzem be?? nem szoktam szivacsot használni hanem csak a kezemmel viszem fel az alapozót.
2011. szept. 29. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az arcradír szemcséi megnyitják így ki tud ürülni.A szivacs szebb felvitelt eredményez,bevizezed és kinyomkodod,hogy csak nedves legyen.Az alapozóból sem kell annyi,csak annyi kerül a bőrre ami szükséges így nincs túlalapozva a bőr.
2011. szept. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!