Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből vörös, vörösből...

Szőkéből vörös, vörösből vissza szőkére. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szőke hajam volt,befestettem vörösre,mert nagyon elvoltak töredezve a hajszálak,és 5-6 cm-t leis vágtak belőlle..de szeretnék majd ujra szőke hajat,ha kicsit helyrejön...kb félév mulva,elég idő az rá? és mégis hogyan csináljak vörösből szőkét?
2011. aug. 30. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se te próbálkozz a visszafestéssel, inkább menj fodrászhoz. Alapból a vöröstől nehéz nagyon megszabadulni, átüt a fénye, és egy ilyen tortúra nagyon roncsolhatod a hajad.
2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is szőke voltam,utána festettem 1,5 évig étcsokival,április óta nincs festve azóta szépen lekopott sötét vörösesre.én is szőkét akarok megint. :D csak amíg én is szőke voltam csúnyán eltört hajam,elvékonyodott jobb oldalt teljesen,mai napig nem jött helyre -.- és 25 centit kellett levágni belőle. :S szerintem Te se fesd,engedd had kopjon ki jól a vörös,a szőke úgyis ledobja hamar,utána leszivatod és kész. sok sikert :D
2011. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!