Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk, nektek az öltözködés...

Fiuk, nektek az öltözködés sokat számit?

Figyelt kérdés
Mármint ezt ugy értem,hogy nem igénytelenül öltözködik,tisztán rendezettem.Csak nem a legújabb divat szerint..ezszámít nektek? Pl,ha csak sima farmerbe van,és nem agyon cicomázott övekkel,meg szines gatyákkal..hanem egyszerű farmerbe. Lehet h volt már ilyen kérdés,előre is bocsi ha igen.Komoly válaszokat!
2009. szept. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Én 16/f vagyok, és az az igazság, hogy van egy csomó női ruha-darab az újabbak között, amik nem igazán tetszenek, pl.: az az öv a derékon...hát elég vicces, van akinek jól áll, de van akinek se az öv nem ok, és pláne nem a derékon. Az meg, hogy valakin rikító kék vagy egyéb színű ruha van... hát, akinek jól áll, hordja.

Én azt szeretem, ha valaki normálisan öltözködik.

2009. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem meg kiborít ha egy nő csak azt figyeli hogy ez most divatos-e, egyszerűen álljon jól neki, akár legyen praktikus is (ez se szempont mostanában a nőknél...) egy sima farmer+pólóban is lehet szép egy nő.
2009. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég fontos az öltözködése a nőnek, mivel azt látom belőle, ugye. Az egyszerű farmer az egyszerűen átlagos. Ez lehet rossz, mert nem kelti fel a figyelmet, de lehet jó is, mert akkor az ember az arcára koncentrál :)
2009. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy pont azt nemszeretem, ha a nő a legutolsó divat szerint öltözködik. Nekem ezek a nők túl egyformák. Jobban szeretem ha az én barátnőm más. Ez nemazt jelenti, hogy legyen az a tipikus kirívó egyéniség, persze hordhat nyugidtan most divatos dolgokat, csak ne vigye túlzásba, hogy a haja színétől, a lábkörme lakkjáig minden az aktuális szerint működik.

Ja és a másik végletet sem szeretem, a tipikus, "én csakazért is kitűnök a többiek közül" fajtát sem, akik mindent magukra aggatnak ami furcsa, csakhogy ne legyenek ugyanolyanok.

2009. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!