Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP hogyan vasaljam ki a...

HELP hogyan vasaljam ki a hajamat? (13 éves srác)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a nyáron eléggé megnövesztettem a hajamat

(kb a szemem alá ért)

csak annyi gondom van hogy eléggé göndör...

voltam már fodrásznál ritkitásra és fazonra is vágta nekem,

de valahogy nekem nem sikerül ugy kivasalni h jól nézzen ki...:S

anyumat szoktam megkérni reggelente hogy vasalja ki mert ősokkal jobbra tudja mint én, de azt mondta h tanuljam meg mert nem fog minden reggel fél órát az én hajammal tölteni..

kérlek adjatok hajvasalási tippeket, és vidinek is örülnék!


Előre is köszi!!!


2011. szept. 1. 22:18
 1/8 anonim válasza:
Ehhez tudni kéne milyen hosszú a hajad! :D
2011. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Már a fiúk is vasalják a hajukat? O.o
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze h vasalják
2011. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj vissza a fodrászhoz, és kérd meg hogy csináljon valami elviselhetőt a hajadból.

Tizenévesen én is megnövesztettem a hajamat kb. hátközépig, szintén nagyon göndör volt. De eszembe se jutott volna hogy kivasaljam, még a végén megkérdőjelezték volna a heteroszexuális irányultságomat..


25F

2011. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaaj most elképzelem, ahogy egy 13 éves menő (legalábbis azt hiszi) srác ül a székben, és az anyukája vasalja neki a haját :D


Na látod, tanulj a lányoktól!

2011. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Csak a b*zik vaslják a hajukat.
2011. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tévedéstévedéstévedés . Nem attól b.zi valaki ha vasalja a haját,hanem attól ha csak a fiúkat szereti.

És nincs igazatok,minek vágja le? Ha neki ez tetszik,akkor hadd csinálja. Van olyan ember akinek a rövid haj nem áll olyan jól. Van akinek a göndör haj nem áll jól,nekem már 6-7éve hosszú hajam van,habár mostmár egyre rövidebb,régen hagytam,hadd göndörödjön,de mostmár 17éves fejjel rájöttem,hogy nem kell nekem bozót a fejemen,inkább ritkitsa ki a fodrász,vágjon valami pofás kis frizurát, és majd én itthon minden reggel 5percet rászánok arra,hogy az elalló részeken átfutok 1x hajvasalóval.


Amúgy, fésüld ki jól a hajad, válaszd szét tincsekre, minden részt külön - külön vasalj át. Az egyik kezedden vasalod,a másik kezedbe pedig ereszted a hajadat,vagyis megtartod. A legjobb ,ha csak pár tincset vasalsz ki,ne az egészet,mert akkor nagyon lenyaltnak fog kinézni,nagyon össze fog állni : ) vasalás után kifésülheted fésüvel, bár nézd meg,melyik tetszik jobban : ) Hajlakkal később befújhatod,akkor tartósabb lesz ( én heti szinten 1-2 x vasalom , és mégis egyenes )


17/F


UI. ha többször szeretnéd vasalni,ajánlom,hogy használj hővédőt,és ne a legmagasabb fokozaton használd,nemkell ,hogy szétégjen a hajad,úgyis pár nap múlva újravasalod : )

2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"csak a b*zik vasalják a hajukat"

ez akkora hülyeség, már ne is haragudj. szerintem nem a szexuális beállítottságra vonatkozik, hogy ki hogy hordja a haját. legalább igényesen néz ki és nem áll össze-vissza kócosan, mintha most kelt volna ki az ágyból. persze az "emos" hajaktól én is a falra mászok, de jól tud kinézni ha vasalóval igényesen be van állítva


kérdező!

ha megmutatod kb. milyen hosszúságú a hajad, akkor tudok mutatni képet vagy videót.

2011. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!