Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Sampontól a hajam...

SEGÍTSÉG! Sampontól a hajam elnehezűlt hohy mossam ki?

Figyelt kérdés

nem is az elnehezülés szó a megfelelő inkább olyan mintha a sampon nem jönne ki a hajamból. 3 szor már lemostam vizzel(amikor pedig megmostam akkor kb megint 3-4szer) mivel mossam ki?

viszket...valami házi trükk kellene. Gyorsan, sürgős


2011. szept. 2. 00:58
 1/9 A kérdező kommentje:

* elnehezült,

*hogy

bocsesz már késő van

2011. szept. 2. 00:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta samponnal mostad, valami újjal?
2011. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az most mindegy am psorioderm, esetleg vmi ötlet?
2011. szept. 2. 01:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Van otthon zsíros hajra való sampon, vagy folyékony szappan? Mert akkor azzal most meg :) De utána szárazabb lesz az átlagnál.
2011. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincs

ezenkívűl a hajam jó korpás volt most egy szem korpát nem látok benne, mint a tévében reklámozzák a korpa száma kb 0, viszont a hajam ragad, zsíros(nak tűnik) és viszket, arra gondoltam h holnap reggel megmosom tojással(tojássárgáját kikeverem felvert tojásfehérjével és egy kis citrommal)

2011. szept. 2. 01:29
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a tojássárgáját verd fel, fehérjét ne, mert az is szintén nagyon szárítja amitől korpás lehet.
2011. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mosd át másik samponnal 1-2x,és ne tegyél rá se balzsamot,se semmi mást
2011. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a hajam úgy állt mint a raszta komolyan nem lehetett hozzáérni, már átment fájdalomba, mintha qrva sok hajlakk ment volna rá, felállítottam a hajam és úgymaradt


ahogy a hajamat megfogtam nagyon érzékeny lett a hajhagymám is. Most mostam meg sampon és balzsam együtt, nem hiszek az ilyen samponikba de szerintem erős balzsam kellene az egész fejemre. Most megmostam, most szárad kicsit jobb, de vízzel se jött le a psorioderm, ja és gyógyszertári készítmény, az orvos ajánlotta

2011. szept. 2. 22:18
 9/9 anonim válasza:
nekem a hajmosás utáni ecetes-víz öblítés megoldotta...
2014. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!