Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pajeszt, hogy távolítsam el?

Pajeszt, hogy távolítsam el?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy régen gyantával csináltam,de attól viszketet meg kipattogott. Epillátorral lehet? Vagy van az az új "vizzit" ilyen tévés az jó lenne rá? De muszály lenne mert nagyon erős és fekete és nem szedném le ha nem lenne ilyen nagy mert amugy tényleg nem zavarna.Már annyira zavar hogy össze sem merem kötni a hajam:S VALAKI SEGITSEN!!! Javaslatok,tapasztalatokat megköszönném:)Jahm és fontos lenne:)
2009. ápr. 20. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat más szarra meg tudtok válaszolni .....
2009. ápr. 20. 15:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Szőkítsd ki!

Nekem segített a vállamon tök fekete pihe szálak voltak és most nem is látszik :) :D:D

Veszel szőkítő port meg hozzá egy 9 est vagy 12 belevalót és rákened max. 30 percig lehet rajta!!! és kész is :D

2009. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nekem barna a hajam sötét:S és félek hogy sárga lesz :S:( neked milyen szinű a hajad?:)
2009. ápr. 20. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem fekete :) :D és szépen elfedte :D

Szőkítő por és 12-es lötty hozzá. Kb. 5 perc alatt kiszívja!

ÉN hasamon próbáltam ki és megvagyok vele elégedve :) te is ott próbáld ki elsőnek :D

2009. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem pattogott ki ?
2009. ápr. 26. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
lány vagy, igaz? amúgy engem is most kezdett el idegesíteni... milyen fajta szőkítőport célszerű venni?
2009. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont most gondolkodtam a vizziten :) Én kallos szőkítőport használok, fodrászkellékesbe vettem.
2010. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!