Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok borotválkozás...

Mit használtok borotválkozás után a bikinivonalra? Nagyon piros, sok pici pattanás van rajta.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is, már én is kérdeztem valamelyik nap, de csak 2 válasz jött, de többet is vártam volna :S
2009. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhh nekem is ez volt régebben, szinte utáltam emiatt a nyarat h naponta borotválnom kell, de begyullad és csúnya és nem merek úgy napozni és mindig fehér maradt ott meg áh, sokat szenvedtem emiatt, de átálltam az epilálásra és azóta nincsenek ilyen problémáim, először nagyon fájt, de most már teljesen viselhető. Ajánlanám nektek is, mert egyre csak rosszabb lesz a helyzet:S
2009. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a krémet használtam, nekem segített, de ha neked nem jön be akkor inkább epilálj vagy gyantázz, mert ezek a kis pattik a borotvától jönnek ki( legalábbis nekem )

2009. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem epilálás vagy gyantázás után még csúnyább, mint borotva után :S :(
2009. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!