Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fülemben nem birom a...

Ha a fülemben nem birom a bizsut, akkor máshol sem?

Figyelt kérdés
Pl: ha piercinget akarok tenni, akkor ugyanúgy besebződik majd, mint a fülem?
2011. szept. 5. 18:23
 1/7 Baba-Cica válasza:
Valószínűnek tartom, hogy igen! Én is fémérzékeny vagyok, én sehol nem bírom! Például, ha az öv csatja hozzáér a hasamhoz huzamosabb ideig, nekem az is sebes lesz! :(
2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( akkor marad az orvosi acél..attól eddig semmi bajom nem volt, csak drágább mint egy bizsu:P
2011. szept. 5. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sebes lesz a hasam, ha hozzáér az öv csatja, a fülem meg semmilyen bizsut nem bír állandóan viszket. :(
2011. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Baba-Cica válasza:
Igen sajna! :( De inkább legyen drágább, mint hogy fájjon! Nagyon nagy átok ez nekünk! :( Olyan sok szép bizsu van.... :(
2011. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Körömlakkal át kell kenni a fülbevaló kapcsát.
2011. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt már próbáltam de egyáltalán nem vált be.
2011. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Merwoman válasza:
nem feltétlenül, régen nem bírtam se a bizsut se az ezüstöt, csak az aranyat, mára már a fülembe tehetek akármit(gyk: uaz a fülem ! ), de a csuklóm még mindig allergiás rohamot kap akár egy aranyozottól is,ha lekopik és találkozik a fémmel. Inkább gyűjts pénz és vegyél titán alapanyagút, vagy aranyat , vagy kérd meg jeles alkalmakra.
2011. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!