Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta hajszínező a...

Melyik fajta hajszínező a legjobb?

Figyelt kérdés
Természetes sötétbarna a hajam. Még sosem volt festve, sem színezve, de már vannak ősz hajszálaim. Festeni nem szeretném, csak színezni, de ha lehet világosabbra. Létezik ilyen színező, ami befogná az ősz hajszálakat is és világosabb is lenne az eredeti színem egy pici árnyalattal?
2011. szept. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Világosabbat színezővel nem tudsz elérni.

Nem vagyok otthon az őszhajszálak terén, próbálkozni kell... Nem olyan drágák a hajszínezők.

2011. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Loreal Casting elég jól fed, az ősz hajszálakat is. (Viszont erős színező, nem biztos teljesen ki fog kopni, főleg ha nagyon más az eredeti hajszíned.) Szerintem tudsz világosítani rajta, nekem például olyan az eredeti hajszínem mint a Casting sötétszőkéje és a mézszőke árnyalatot használtam, kb félév után, 2-3 doboz mézszőke színező után már teljesen olyan szőke lett mint a dobozon van. Komolyan ajánlom, mert jó minőségű színező, szerintem nagyon szép természetes színei vannak és a hajnak se árt.
2011. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy kel használni ezt a színezőt? Teljesen kezdőként fel tudom kenni?
2011. szept. 9. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ecsettel felvinni a legjobb, szinte bárhol tudsz ecsetet venni. Meg tudod magadnak is csinálni, tincsenként végigkened a krémet, nem nehéz, biztos láttad már fodrásznál hajfestést vagy nézz meg egy videót a neten:) Szerintem ha megkérsz valakit, talán jobb lesz, szebben, pontosabban és tisztábban tud dolgozni, mintha te saját magadnak fested, főleg ha hosszú, dús hajad van:)
2011. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképp Kemon a legjobb!
2011. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!