Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínező a legjobb?

Melyik hajszínező a legjobb?

Figyelt kérdés

Melyiket használtad, hogy jártál vele, kijött-e annyi idő alatt, amit ráírtak, megfogta-e a hajad stb.... :)


Én sötétről szeretném ugyanolyan sötétre, csak egy árnyalattal "fényesebbre", kicsit vörösesre, de még így is látszani fog ha nem jön ki és lenő, azért vagyok kíváncsi Nektek milyen tapasztalataitok vannak. Hajszínezővel (6-8-24 hajmosásos), nem festékkel!


Előre is köszi a normális válaszokat :)


(u.i.: tudom, hogy van hasonló kérdés, de én a konkrét márkára lennék kíváncsi ;)


2010. júl. 3. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lila hajszínezőt vettem.Nekem nagyon tetszett,jól állt,többen mondták,és kb. annyi időre rá jött ki a festék ami rávolt írva a dobozra!

Sajnos már nem tudom,hogy milyen márkájú volt,de a drágábbik!

Rem. tudtam segíteni:)

Szia,Vivi

2010. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!