Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik rosszabb a fiúnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb a fiúnak, ha szeret valakit, . Ha az illető személyt hosszú távon nem látja, vagy, ha olykor-olykor van rá mód, hogy lássa?

Figyelt kérdés

A hiányérzet melyiknél jön elő a kelleténél jobban?


példa:

1.- Egy szórakozóhelyre járnak, van rá mód, hogy fiú lássa....a lány csinos,jól érzi magát, táncol,nevet, a barátaival bulizik,esetleg ismerkedés közben pillanthatja meg.

2.Nem látja, nem tudhatja mi van vele, mit csinálhat, van-e valakije......És hosszú idő után pillantja csak meg.


2008. dec. 26. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az a rozszab ha


1.- Egy szórakozóhelyre járnak, van rá mód, hogy fiú lássa....a lány csinos,jól érzi magát, táncol,nevet, a barátaival bulizik,esetleg ismerkedés közben pillanthatja meg. és nem velem beszélget


2.Nem látja, nem tudhatja mi van vele, mit csinálhat, van-e valakije......És hosszú idő után pillantja csak meg.


nekem meg ez kibírhatatlan hogy ne lássam hószú igeid akit szeretek!


de mondjuk mi van a hátérben hogy ezt fel etted?

2008. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első a rosszabb, mert több alkalommal láthatod, és sóvároghatsz utána.
2008. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat.


A lány szerepben én vagyok. lenne elmesélnem, hogy milyen is volt a kapcsolatunk.

Párszor írtam már erre az oldalra,kicsit cikinek is érzem, szánalmas alak vagyok...annak ellenére amik történtek, nem tudok elfelejteni valakit:( de beszélni se beszélek már vele, mert úgy véltem, hogy így rosszabb lesz.,.de tévedtem így még rosszabb!!!

Hátha Köszönöm megértitek úgy, hogy bemásolom ide 1-2 régi problémám....ha van kedvetek, olvassátok el:


2007 December:

Most karácsonykor kiderült hogy nyáron megcsalt a barátom...Kapott hajnali 3kor egy smst 1 csajtól..Ezek után jött a sírás veszekedés,és barátom telójáról vissza kérdeztem ki az sms küldöje.:erre a válasz.:Kati vagyok nyárrol ,de akkor mind1.


Tehát a barátom csak kinyögte hogy megcsalt augusztusban,elment bulizni a tiszapartra, berugott, arra fogja a dolgot,……………de ez hülyeség, számot tudott cserélni és a nyaralóig elmenni a csajjal és utánna persze a lényeg?!. Eleinte azt mondta, csak ismizet ennyi volt csak,mondtam h ezt még nagy nehezen de megbocsájtom,de láttam rajta hogy hazudik,így folyamatosan rákérdeztem h ugye volt több is...hát lesetagadhatatta volna,elmondta...szakítok veled,mondtam...utánna megint hogy nem igaz,csak én ugyis ezt hinném. (közben kérdezte hogy akkor szakítanék-e vele?)..na lényeg a lényeg utánna csak kiderült csak elmondta mi az igazságot. Mondta hogy most váljunk külön menyjünk haza és gondolj am át..De nekem ez túl sok így végett vetettem. Nagyon rosz most minden.mert most december van és ide költözött a mi környékünkre miattam hogy mindent újra kezdünk,meg most már minden rendben lesz,rendezzem nyugodtan be a szobáját(a tesójával és annak barátjával költözött oda)

azt állítja hogy ez 1szer történt meg,és bűntudata volt,és az gondolta ez már úgy se derűl ki,de szerintem talákozgatott vele,de akkor minek jött a seggembe?már bocsánat.Augusztusban amikor megcsalt azután pár héttel szakítottam vele,más okbók,akkor még nemt udtam mi a helyzet.és ő könyörgött hogy ne hagyjam el,kincsem csillagom...stb


Majdnem 3 év veszett oda.


Az emlékek forognak körülöttem,de mostanában pontosabban fél éve csak szenvedtem..

őszinte leszek,szerelmes már nem vagyok de szeretem, és fáj, de ilyet szerintem nem szabad megbocsájtani,kitudja mit hazudhatott még. Olyan őszintén tudta hazudni, hogy soha nem csalt meg nem is tenné,imád engem,de mégis,ő az italra fogja. Igazából azt szeretném, ha teperne írna smst próbálna hívni mint régen,de semmi kül. Jó lenne tudni, hogy szenved. Miattam neki soha nem kellett. Neki nincs senkije olyan családba került be, én általam amibe soha nem fog,az első szülök voltak akik beszéltek vele normálisan,itt aludhatott minden hétvégén,szerette őket,apuval itt dolgozott,eljött nyaralni,vendégség, rendezvények..és ezt elrontotta. Mesélte hogy soha nem volt életébe ilyen jó családban, nem fogadták így soha. El kellett volna gondolkoznom, hogy vajon miért is?!.

Szinte senkije sincs,csak egy bolond anyja aki kisemmizte,utálják 1mást,egy testvére csak de annak is van barátja majd rájuk mászik,de az se tud róla semmit,és egy alkoholista barátja. Ez az ember hazugságokban él,már szinte ő is elhiszi amit hazudik .Én hittem neki. Mégis hiányzik,de nem szabad vissza mennem. Az első komoly kapcsolatom. Nagyon érzékeny ember vagyok,.Most már nem tudok hinni senkiben,ő olyan jól hazudott nekem. Félek hogy nem találom meg az IGAZIT. Leszek vajon újra szerelmes?

2008 Februártól:


Számtalan hívást kaptam rejtett számtól:- szerelmes számokat játszott le nekem.


2008 Június:


Eltelt félév,és nem beszéltünk ez alatt, nem is köszöntünk, én kerültem a szemkontaktust, csak annyik történtek, h discóban figyelt, bulizott ő is de mintha szemmel tartott volna.

Az a lényeg, hogy pár napja meg keresett h festenék-e a MUNKATÁRSÁNAK képet? Szóba állnék-e vele?beszéltünk,de ez a beszélgetés oldott volt,mintha egy régi haverral lett volna,elég rendesen kifagggatot, azután kérdete mi van velem, nem értettem mire gondol...... A félév alatt megismerkedtem valakivel de annak is már vége, szal őt kérdezte h együtt vagyunk-e, mert látott minket a discóban külön....na mind1

Rátértünk a kapcsolatokra és véleménye szerinte nem érdemes lekötni magunkat....stb mondta h sajnál h nincs senkim:) de a discóban mindig egyedül láttam én.


Találkozni akar velem h átadja a festeni kívánt képet (mert egyébként művészeti suliban tanulok)de 1 hónap múlva érek csak rá mondtam neki,de feltűnően mondta h talizhatunk ma is holnap is,odaaggya a cuccost és majd neki kezdek ha van kedvem

Nem akarok annyira talizni vele,,mert félek:S még szeretem,és rossz lenne,idegeslennék, beégnék,fagyizni is meghívott,titokban abban reménykedek h "fut" utánnam ,de nem hiszem és rosszul esne hiába nem békülök ki vele ha arról lenne szó.


2008 Június (másnap)


Este találkoztunk 3man barátnőm, én és az ex. Meghívott minket iszogatni. Kedves volt figyelmes,mindenkin látszódott a zavarodotság, föleg rajtam és a volt barátomon,de végül oldódott a feszültség,.....beszélgettünk sokat..minden féléről. Átadta a katalógust,megmutatta melyik képet fessem le,de van egy olyan érzésem h neki kell a kép,mintha ürügy lenne h találkoztunk,,...


.ugyanis a következő történt,elbúcsúztunk és mire haza értem már hívott h épségben haza értem-e? Örült h látott,igazán csinos voltam, lélegzetellálító .....ezeket mondta.",2,5év után úgy érezte h jó lenne beszélgetni,hisz csak jártunk,mindent tudtunk a másikról. Azután rátért a kapcsolatokra,puhatolózott nekem miért lett vége én persze hárítottam mondván ez két emberre tartozik.


Mesélte h neki is volt márciusban egy barátnője de csak két hét(én karácsonykor szakítottam vele)...szal mondta h nem volt komoly,szép volt megminden,de közölte vele az exem ,h mást szeret......

Rájött emnnyit veszített és iszonyatosan bánja. És jó lenne talizni párszor legalább egyszer 1 héten,kérdezte felhívta-e néha.Mire én majd talán hetente egyszer ,de a találkozásokra nem mondtam semmit...mai nap is hívott ,h mit csinálok ma,szóljunk neki ő is ráér ha gondoljuk.Mennyek el hozzájuk bográcsozni.


Most nagyon össze zavart: De tudjáto,3 hónapja még azt hittem simán kibékülnék vele,de elgondolkoztam.....Nem tepert amikor szakítottam vele a megcsalás miatt miért nem könyörgött,akkor rá 3 hónapra kellett neki valaki,......bár mondta h tölem "félt"discóban is oda jött volna hozzánk de nem mert félt a visszautasítástól.

Szeretem még az a baj.

Megcsalt, nem én voltam az egyetlen,nem hiszem h ha kibékülnénk minden rendben lenne,hisz sokan mások és ti is tanáncsként írjátok h ollyannal össze jönni aki csalt az megteszi mégegysszer.Ez az ami elgondolkodtat....nem tudom mennyire fog teperni,de van büszkeségem,nehéz dolga lesz ha lesz.:


2008 Július:


A volt barátommal újra kibékültem.

De igazából kérdésem lényege az, h mondtam a barátomnak h gondolkozzon el mindenen képes -e hűséges lenni. Erre ő levélben is közölvén, h szeret szerelmes és hűséget fogad.... engem igazából az bánt h ő azon gondolkodott h akkor na mégis mi legyen, képes lesz -e hűséges lenni...és eznekem fáj. Az a baj velem ezt még hozzá teszen...h ha nincs baj jól elvagyunk ,akkor én csinálok magamnak bajt,csak h ne legyek nyugodt,kötözkődős vagyok,és ez tudom nem jó,föleg ha felválaltam azt, h újra kezdem vele.De miért kell neki ezen elgondolkozni a hűségen? mondta h őszinte,én kértem....ez így van.

Nemtudom mi lesz,1 esélyt adok mert szeretem....de ez rosszúl esett hiába vall "szerelmet"...túl érzékeny vagyok, és ebbe bele is tudok betegedni:( ,..de az arcán látom h boldog most. Ő találta ki azt is h írjunk ilyen fogadalmat beszéljünk mg mindent.


2008 Augusztus


Barátommal össze vesztünk,elég dúrván,pedig nem egy nagy problémával indult az egész csak szó szót követett,és kiderültek egy két dolgok mi bántja mai napig a lelkét. .

Most újra együtt voltunk,eleinte minden szép és jó volt,de ő nem sokat törődött az udvarlással. Egy környéken lakunk most már,ebből adódoan gondolom elkényelmesedett.De azért persze volt,h meglepett,1 táskával 1 rózsával.

Vége lett,szakítottam......

1.Mikor még újra udvarolt "becserkészett" több ideje volt,de ahogy már újra együtt voltunk,minden hétvégén dolgoznia kellett,ettöl függetlenűl azért talákoztunk mindennap,de engem bántott,h nincs egy szabad hétvége.

2.Nincs autója,ami persze enegm nem érdekel,de a testvérének és annak az élettársának van akikkel együtt lakik egy albérletben.Régen eltudtunk menni ketten busszal strandolni,most a napokban kértem töle h menjünk el busszal hisz végülis ezt ő is ígérte,csak hát nem így alakult.Ez is a veszeéd tárgya volt,h régen eltudtunk menni de már nem.A kifogása az volt h meleg van dolgozott egész héten,de kiderült h ő csak kocsival menne el,biztos nemfog buszozgatni a hőségben.Régen megtudtok oldani most már nem.

3.Nála nincs olyan h valamit megtervezni előre,mert semmi sem biztos ahogy ezt ő mondaná.erre is bepipúltam,hő vele semm sem tuti,nem várhatok semmit.

4.Folyamatosan a volt barátommal piszkál akivel az első szakítás után járam,h biztos ő kell nekem,mert mindig vele példázgatok,pedig azért tettem,mert az az llető jobban oda figyelt rám,az érzéseimre,és azt akartam h ő is elgondolkodjon,de akkor sem ő kellet......én is piskáltam azzal a csajjal akivel megcsalt.....

5.Azt mondta szeret,nem is kell neki senki,elege van így is a nőkböl,ezt mondta,ezt szerintem én hoztam ki belöle.

Nem kell neki senki,én vagyok élete nője,DE nem bírja idegekkel,h szakítok vele 3madjára,rámegy az idegeire,és nem bírja a munkát sem.Ezeket mondta.A sazkítás azért mondtam ki mindig mert észre vettem h csak akkor figyel rám igazán,de fájt neki,volt nem rég h dolgozni se tudott elmenni.

nem változat semmin ő megmondta,de nincs értelme mert marjuk egymást,de álítólag ő is szeret én is szeretem,de se vele se nélküle,

Iszonyúan szenvedek,nem bírom elfelejteni,kell nekem,régen se ment hiába volt valakim,és neki is,de ő csak kéthétig bírta azzal az illetővel.

Könyörögtem neki szégyenszemre,de azt mondta NEM. Hívni mondta h hív,de már nemtudom mit tegyek,az a rosszabb ha nem veszem fel vagy ha felveszema telot, …kíváncsi lennék melyik lenne neki rosszabbb mert szeretném ha vissza jönne. Nem bírok elszakadni a múltól, hülyeség h az idő segít,nem megy.Már nem érzem vele a lángolást de akkor is ragaszkodom hozzá,olyan jó lenne ha párnap múlva keresne......

Nem szretném,h mást szeressen,ha rám nem,másra miért érne rá,éreztem h szeret az tény meg ahogy tudta keresett,h talizhassunk, de a munka is fontos neki.Még nem akar találkozni velem,mert rossz neki,de késöbb beszélhetünk mondta,kérdeztem h lehet-e barátságra amire válaszólta, h persze,de én ezt nem akarom:((((((


2008 Augusztus vége:


A volt barátom ma hívott kiskutyát sétáltatni,mert nem rég vették,de nemtudom elmennyek-e vele.

Mert az van,hogy még szeretem,és ő is mindig hív telón, sokat beszélgetünk.


2008 Október:


Miután másodjára megpróbáltuk,azzal a mondatokkal szólt hozzám.h inkább a munkályával foglalkozik,nem kell neki senki,szeret engem de ez már rá megy az egészségére h mi örökké marakodunk...stb

Tudni kell róla h nagyon szeret dolgozni,kicsit egós,makacs,önfejű meg vannak a maga törvényei.

Azért még valamilyen szinten szerelem,

Túlságosan össze zavar mikor beszélünk telefonon.Áradozik h érte h odáig vannak a lányok,és neki is h bejönnek itt ott a pultos csajok,az egyik pont a környékén lakik,szokta látni...stb ilyeneket mesél nekem.Szerintem egy picit de sejtheti h én is érzek még iránta,de persze ezt leplezem próbálom,és kellemetlen olyanokat mondani h akkor válogass és beszélgess keresd az igazit,próbáld meg...stb. ezeket mondom neki

Na most ilyenkor jön az h össze zavar:

Metaforikusan elemzi nekem h én mit jelentek neki.Pl:))van a szavanna ő egy természet kutató sok állatot lát,pontosabban gazellákat(lányok)de sok van belöllük egyik sem érdekli,engem egy szurikátának hasonlított:D,.mert azt nagyons zereti olyan kis aranyos...stb és engem figyel a legjobban...ez egy példa.

Dícsérget h nekem van a legjobb testem,meg finoman fogalmazva közli h kíván,meg én kellenék neki...

DE ő volt az aki azt mondta utóljára h NEM.nem akarja folytatni.Nem kértem töle h hívjon,de ő minden hétvégén hív számtalanszor....rá kérdez a pasikra is.

DE nem látom benne az igyekezetet,nem csinál semmit,csak mindig egy ürüggyel talizunk.

Jaaa és ilyeneket mond h neki most kiegyensúlyozott az éelete,boldog így.ááááá teljesen össze zavar.


Lehet h lusta belekezdeni egy kapcsiba,de állítólag nem erről van szó,ő nem is akar.

Vagy engem berakott egy kis talomba,h majd jó leszek neki "kisfeleségnek" egyszer.(ő így gondolhatja)

vagy szórakozik,incselkedik.

NEMTUDOM:(

igazából el kellene felejtenem,mert annyira nincs értelme,de első szerelem volt és nehéz,föleg az h a múlt rengeteg emléke eszembe jut.Aki kijelenti h nemtud boldoggá tenni azon felesleges gondolkozni....de mégis kattogok,látjátok ilyeneken is leragadok:(


2008 December:


Teljesen kétségbe vagyok esve, a jövőmre nézve is rossz kilátásaim vannak. Érzelmi problémával küszködöm, talán szerelem,……. , nem vagyok benne biztos, inkább a múlthoz való erős ragaszkodás,a túlérzelgőségemnek mondható, pedig nagyon sok fájdalmat okozott az a személy aki miatt ismét csak felkeresem ezt az oldalt.


Azóta telefonon beszélgettünk,néha találkoztunk is. (nem volt szexuális kapcsolat)

Minden hétvégén felhívott mi újság velem, van-e barátom…stb. Néha huncutkodott velem,megjegyzéseket tett mi lenne ha…..?! stb amiken jókat beszélgettünk. Volt h együtt buliztunk, éspersze csak nevettem ölelgetett mintha egy pár lettünk volna, haza felé megcsókolt. Másnap mondta hogy kár volt..stb de jó volt nem arról van szó csak így meg úgy….én is ugyan ezt mondtam neki, én voltam az aki tartózkodott a csóktól,de csak dacból.


Megbeszéltünk mindent, azt is ha valami gondja baja van a másiknak számíthatunk egymásra.

De valami folytán, én megszakítottam ezt a telefonálgatós, néha találkozós dolgot.

Úgy éreztem ez nem mehet tovább, mert még mindig ideges vagyok ha látom,ha találkozunk,még valami van, és a másik nagyon rossz dolgot tett már, hogy komolyan megse érdemli azt h barátok legyünk. Nem tudtam rajta eligazodni, hol más lányokról beszélt, hogy így tetszik neki úgy tetszik neki itt meg ott...stb ,utána meg nekem tett megjegyzéseket, félre érthetőket,minden egyes hétvégén a varázs kérdés minden formája: Van-e már valaki?


Rég nem találkoztam vele…2 hete egy buliban a barátnőmtől kérdezte , hogy merre vagyok.

Most a buliban ott volt, de jóval később, unokatesómmal beszélt, hogy beugrott csak inni egyett. Kerültem egyszerre és figyeltem. Egyedül jött, alkoholt nem ivott.

Táncoltam, közben látta félszemmel, hogy figyel néha.

De viszont a buli vége felé a tánctérre lenézve láttam, hogy áll és egy lányt stíröl aki a barátnőjével táncolt. Iszonyatosan éreztem mgam,rettenetesen, és nem bírtam ki, hogy ne nézzem mi folyik. Sokáig változatlan volt a helyzet. Állt néha sétálgatott, leült a színpadra, nyomkodta a telóját, figyelt kifelé az ablakon, azt viszont nem tudom, hogy látott-e,nem tudtam megállapítani. Nagyon rosszul éreztem magam, én mióta vége lett köztünk nem láttam lánnyal, és ilyen helyzetben sem, és nagyon fájt.A többiek jöttek és szóltak nekem, hogy megyünk,nem is bántam, kitudja mit láthattam volna még.

A discóból kifelé menet megnéztem a telefonom és láttam hogy kaptam töle egy sms:- Taxi haza felé ? Én 5 perc és megyek,írj. Sajnálom a cicád-(nem rég elveszett,és ezt megtudta)

Meglepődtem mert ezt akkor írta amikor közben egy lányt lesett. Na mind1 ez annak is tudható, hogy sajnál minket, mert volt egy párszor , hogy gyalogoltunk hazafelé,és gondolom kedves akart lenni.

Nem tudom mit tegyek, jönnek az ünnepek teljesen kivagyok, minden rossz már rég el kellett volna felejtenem, el is könyveltem magamban, hogy vele soha többé, főleg, hogy meg is csalt(ami állítólag a részegségének tudható)

Csak kattogok-kattogok. Szerezzem vissza a sok rossz ellenére,vagy várjak még, hamarosan jön más? De ismerkedni sem tudok. Nem érdekel senki. Nem szabad vele kibékülni, tudom.

Sokat gondolkozom, hogy eltaszítom magamtól és vele éltem volna le az életem mert talán még őt szeretem, és úgy halok majd meg, hogy ?! Megnem vele voltam. Utálok utána érezni,mikor múlik már el minden se érdemli, hogy szeressem. Mégis őt lesem,figyelem bár hol vagyok. Büszkeség, vagy tegyem félre?

EZUTÁN JÖTT EZ AZ „UTOLSÓ” KÉRDÉSEM…….


VÉGE

2008. dec. 26. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Huuu, végig olvastam (2. vok) szerintem kicsit lazítanod kéne, kiverni a fejedből ezt az egészet!
2008. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kattogok- kattogok, de a lényeg amit nem akartam elhinni, mert még érzek iránta valamint..az az , hogy már nem szeret. Szenvedek még, de egyúttal jobb ha nem vagyok egy ilyen emberrel.
2008. dec. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!