Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, szálkás végű hajra...

Száraz, szálkás végű hajra mit ajánlanátok nekem? Nem töredezett igazából.

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szeretném állandóan vágatni, jó lenne szépre megnöveszteni. Mit használtok hasonló problémára? Általában Gliss Kur termékeket szoktam vásárolni, de nem vagyok tőle elájulva. Vagyis attól a fajtától amit most fújok rá. Ötletek? :)
2011. szept. 11. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam :S én elgon hajolajat használok rá elég drága ( 3000ft ) de több hónapig elég, ez ilyen professzionális termék és fodrászcikkben lehet kapni
2011. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánanézek, bár tényleg drága picit... Mennyire tartod jónak? Meg vagy vele elégedve? Használtál előtte mást is? További ötletek?
2011. szept. 11. 19:08
 3/6 anonim válasza:
Én szeretem amit most használok nagyon jó termék fodrász kellékesben lehet venni és 2000ft a neve :Nelly egyébként márkátlannak tűnhet de nagyon jó és tényleg elég több hónapig az illata is nagyon jó és fényes a hajam tőle ;) meg puhaa :)
2011. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok elfelejtettem mondani hogy ilyen nagy kék flakonban van és a hajadra kell fújni hajmosás után de lehet szárazon is ;)
2011. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor mindenképp benézek a fodrászkellékesbe, köszi. :)
2011. szept. 13. 19:20
 6/6 anonim válasza:
Ha szálkás a hajad mindenképpen törött is,különben nem lenne mitől kiszálasodva,mindennapi olajozás és egy picit vágass mindenképp,pakolás legalább egy héten egyszer.Ha mindennap olajozod nemfog kiszáradni a vége,csak a végeit kell kicsit bekenni,vágatás pedig ajánlott 3-4havonta mert ha még vékonyszálú is a hajad sajnos hamar törik.
2011. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!