Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mihez kezdjek a hajammal?

Most mihez kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. A hajam nagyon dús, vastag szálú, és alul göndörödik, középen hullámosabb. Kb a mellemig ér.

Sokan mondják, hogy túl dús. Én szeretem, hogy ennyi hajam van, csak nem tudom mit csináljak, mintha nem állna jól. Volt rövidebb, akkor jól állt, de imádom a hosszú hajamat.

Ha kivasalom akkor nő az önbizalmam, és szépnek érzem amgamat, de mikor megmosom akkor és göndör szinte nulla az önbizalmam. Régen mindig feltűztem, de már az sem tetszik..Tudom, hogy árt neki a vasalás, heti kétszer vasalom és semmit nem fújok rá...De csak úgy látom magamat szépnek. Mi a megoldás, szerintetek?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2011. szept. 11. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem pont ez volt és most a hajhullás ellen küzdök és visszasírom az akkori dús hajam T.T bárcsak akkor is tudtam volna a hővédő termékekről. Ajánlom hogy használj olyat, ha pedig nem akarod tényleg vasalni, akkor a vizes hajad tekerd fel csavarókra, vagy csak simán csavard össze éjszakára, vagy fond be és akkor szép hullámos/göndör lesz.
2011. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!