Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mihez kezdjek a hajammal?

Most mihez kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

16/L vagyok. Azt mondták már sokan, hogy szép arcom van. A hajam nagyon vastag szálú, nagyon dús, és hullámos.

Sokan tettek rá megjegyzést, hogy milyen száraz, meg milyen sok, stb...ezekkel a rosszalló megjegyzésekkel le is vitték az önbizalmam. Mikor kivasalom sokkal hosszabbnak tűnik, nagyon szép hatása van, de mikor göndör mintha nem állna jól. Elkezdtem vasalni a hajamat, hővédő nélkül 150 fokon. Már kezd ártani neki, szóval abba kellene hagynom. Eddig heti egyszer mostam, msotmár kétszer. Voltam fodrásznál, de nem merek vágatni meg semmi, mert félek, hogy rosszabb lesz. Van frufrum, ha hátra csatolom, nem áll jól, mostmár ha feltűzöm, az se.

Ugyanakkor nagyon szeretem, hogy ilyen sok és hosszú. De az önbizalmam mégsincs, mert régen cikiztek miatta.

Mit csináljak, hhogy "Hullámos hajjal is legyen önbizalmam"?


2011. szept. 17. 21:20
 1/9 anonim válasza:
Mit érdekel mit mond más? Ha te így szépnek és jól érzed magad, akkor mi a probléma? Semmit sem kéne vele kezdeni, tudod te hányan vannak, akik bármit megadnának, hogy olyan hajuk legyen mint neked? Csak irigyek lehetnek, ennyi.
2011. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A a baj, hogy mostmár énsem látom magamat szépnek úgy...Régen szépnek láttam, de mostmár nem, csak egyenes hajjal. ÉS ennek nem örülök, de nem tudok mit csinlni, egyszerűen elmegy az összes önbizalmam...
2011. szept. 17. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:

szép vagy és kész:)

fogadd el:)

ugyanaz vagy aki régen

sőt most meg még szebb vagy:)

2011. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék göndör hajat. Nekem be kell fonnom, vagy fel kell kontyba gumiznom, hogy másnap hullámos hatást keltsen.

Szerintem ne vasaljad, főleg ne hővédő nélkül. Vegyél valami szert rá, úgy tudom, ilyen különböző márkákban van a boltokban.

Ja, és az önbizalom hoz, pedig szerintem elég, ha veszel egy női magazint. Lapozd fel, és meglátod, hogy most a hullámos haj nagyon divatos. Mindegyik újság említi. :)

Amúgy az újságokban tippeket is találsz a feltűzésre, tupírozásra, és egyebekre, meg szerintem a fonást is kipróbálhatod egy viseletnek, nagyon kényelmes. Vagy lófarokba összekötöd, és akkor nagyon szép a dús, hullámos coff.

A frufrut pedig fogd össze, és tűzd hullámcsattal hátra. Vagy válaszd el két oldalra, és akkor úgy neki a hullámcsattokat. Én most próbálom a frufrum a többihez növeszteni, és mindig rosszul áll, szóval ezt a helyzetet átérzem.

2011. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.:)

Nem konkrétn a hullámmal van bajom, hanem, mindig megjegyzést tesznek rá, mármint többen tettek,és én is úgy érzem, hogy nem áll jól. Befontam, kontyolom, coffolom, semmi. Úgy érzem, hogy csúnya vagyok.

De lehet szerzek valami divatlapot.

Ha hátratűzöm, az nem áll jól.:( Nagy a homlokom. De akkor megpróbálom nem vasalni.

:D

NAgyon szeretem, hogy hullámos, csak épp zavar, hogy régen piszkáltak. :S de nagyon köszönöm mindnekinek:)

2011. szept. 17. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szólj vissza annak, aki beszól a hajadra! Keress rajta fogást. És bátorság, légy magabiztos, mosolyog. :)
2011. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyos vagy:) Lehet tényleg csak az önbizalomhiány a baj. BArátnőmnek is sok, és göndör, neki mégse szólnak be, sőt imádják a pasik. Ő nem törődik másokkal. Lehet nekem is ezt kéne tennem. NAgyon köszönöm nektek.

ÉS szép estét kívánok!:)

2011. szept. 17. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

basszus mit megadnák ha nekem lenne hosszu vastag hullámos hajam

cserélünkXD?

kül meg vegyél hővégőt és kész

2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, lehet leírták már, akkor bocsi


mosás után fond be jó szorosan, akár több tincsre is, így csak hullámos lesz, nem göndör. vagy tekerd nagyobb csakarókra. esetleg úgy szárítsd, hogy kihúzod a fésüvel egyenesre - de a hajszárítással is vigyázz, messze tartsd a hajadtól, mert az is égeti, csak nem annyira, mint a csavaró.


vagy kösd fel konty-szerűre:

[link]


nem találok olyan képet, de leírom: felkötöd magasan lófarokba, és a tincsek végét megfogva a tincset körbetekered, de nem szorosan a gumi körül, majd letűzöd a végét csattal. ezt megcsinálod minden tinccsel-kb 5 perc alatt kész van:)

2011. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!