Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb hajat akarok! ötlet?

Kittus5 kérdése:

Hosszabb hajat akarok! ötlet?

Figyelt kérdés
Válig érő hajam van és meg szeretném növeszteni, de nem akarok sokáig ezzel szórakozni. Barátaim ajánlatok már sok mindent de nem vált be egyik sem. Nem tudna valaki valamilyen gyors módszert?:)
2011. szept. 11. 22:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Marad a csalan! Es fesuld sokat fa hajkefevel, nem tudom, hol hallottam, de attol egeszseges marad, es ha egeszseges, akkor gyorsabban is no.
2011. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Na látod!:)

Holnap nem megyek iskolába.:((

2011. szept. 11. 23:06
 13/34 A kérdező kommentje:
Fa hajkefe?:oo
2011. szept. 11. 23:07
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, hajnövesztő szer nem létezik. Van ami segít beindítani a hajnövekedést, de ez kopaszodó foltokra van, Egy egészséges embernek ez semmit nem ér. Mindenkinek nő egy ütemben a haja, neked is, ennél gyorsabban nem fog bármit is teszel. Szóval csak várj... mást úgy sem tehetsz igazából.
2011. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam, hogy le kell vágatni a töredezett részeket és akkor gyorsabban nő.
2011. szept. 12. 14:59
 16/34 anonim ***** válasza:
Igen, ha levágatod a töredező végeket (nem sokat, csak épphogy ráfrissíteni), jobban beindul a növekedés, de csodát ettől se várj, viszont egészségesebb, szebb lesz a hajad, ennek végeredményeképpen könnyebben megnő. Egyébként én mióta abbahagytam a rendszeres hajvasalást, azóta rendesen nő (eddig is nőtt, csak mindig "levasaltam a végét", és letörött). Szóval ha egy mód van rá, ne vasald, ha jó idő van, szárítani sem fontos, a hő ugyanis roncsolja a hajad szerkezetét. Ha egy mód van rá, ne kenegesd minden bolti mű dologgal, a természetes a legjobb.
2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Minden nap vasalok.>< de nem fogom abba hagyni.:)
2011. szept. 12. 22:00
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen minden nap vasalod a hajad???

Okos kislány! Ne csodálkozzál ha 25-30 évesen nem hogy hosszú ,de hajad is sokkal ritkább lesz...Akkor meg azért fogsz sírni mert csomókban fog hullani..

De meg is fogod érdemelni..

2011. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Mióta nem nő a hajad? Mert valószínű, hogy a vasalás nagyon hátráltatja. Amúgy nekem derékig érő, nagyon hosszú hajam van. Szeretem, de nem vasalom, nem tupírozom, nem kenek rá semmilyen szert, nem zselézem stb... De azért közlöm, hogy sokkal jobban kell ápolni miután megnőtt, és sokkal nehezebb is, de szebb. Azt ajánlom, hogy sürgősen tedd le a hajvasalót, nem kell mindig a többi divatcsirke után menni. Így is max.! hetente 2x lehetne vasalni. Amúgy vannak ilyen bogyók patikákban, amiktől gyorsabban nő, de ezek azért elég drágák. Onnan tudom, hogy használ egynéhány, mert sok ismerősöm használt ilyeneket, és bevált. Például a halolajas kapszula. De mondom, szerintem inkább az egészségével foglalkozz, így gyorsabban is nő. Rövidebb haj is lehet szép.
2011. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
De ha nem vasalom akkor csúnya.:((
2011. szept. 13. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!