Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb hajat akarok! ötlet?

Kittus5 kérdése:

Hosszabb hajat akarok! ötlet?

Figyelt kérdés
Válig érő hajam van és meg szeretném növeszteni, de nem akarok sokáig ezzel szórakozni. Barátaim ajánlatok már sok mindent de nem vált be egyik sem. Nem tudna valaki valamilyen gyors módszert?:)
2011. szept. 11. 22:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az egyenes hajúak göndör hajat szeretnének, a göndör hajúak pedig egyenest. Szinte senki sincs megelégedve magával...
2011. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból visszakukkantottam, egyébként az a válaszoló vagyok, aki először javasolta, hogy tedd le a hajvasalót, és írtad, hogy "nem fogom abbahagyni >.<". Ha 10 évesen ilyeneket csináltam volna, már nem lenne hajam, pedig csak 20 vagyok! Aki tudatosan teszi tönkre a haját, az tényleg megérdemli, hogy az ronda legyen, vagy ne legyen neki. Mikor abbahagytam a vasalást (bár nem vittem túlzásba), nehéz volt, mert "milyen fejem van"... Aztán rájöttem, hogy vasalás meg kencefice nélkül egyszerűen is lehet jó hajat csinálni, a hajam rohadt sokat erősödött azóta, sokkal fényesebb lett, és nő, mint a gomba. Ennél többet már én sem tudok hozzáfűzni. Nem kell a többi marha után menni, akik tönreketeszik a fejüket, annyit nem ér...
2011. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
hát köszönöm.-.-"
2011. szept. 27. 19:58
 34/34 anonim ***** válasza:
Hát szívesen. Kittuska, mi van, azóta kihullott a hajad?
2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!