Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan, mennyiből lehetnék...

Hogyan, mennyiből lehetnék "trendi tini lány"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem látjuk honnan indulnál.:)

De nem muszály hozzá sok pénz. Ápoltság és stílus(külső, belső).

2010. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokból... havonta ruhára min 30-50 ezer forint elmegy majd... Akkor még smink is pár tízezer... hajfesték (ha az is kell) harisnyák...ékszerek... ezek is 10-20 ezer minimum... cipők, az is 30 körül... (..még bőven nem vagyunk a lista végén) És ezekből ugye minden évszakra :) Sok sikert.
2010. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne legyél feltétlenül "trendi" legyél 1igazi stilusos nő inkább:)
2010. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél inkább egy egyedi, aranyos, normális lány :)


17/F

2010. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

"havonta ruhára min 30-50 ezer forint elmegy majd"

Nekem mondjuk a havi bevételem ennyi, de ha valakinek olyan jól megy, az persze más...

2010. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én elég trendinek mondható vagyok.Nekem havonta ruhákra,kiegészítőkre,mindenféle kencére és sminkszerekre 50-60ezer Ft elmegy.Egyébként meg nézd a leárazásokat,akciókat.És ajánlom ennek a lánynak a videóit.Sok terméket és éppen aktuális divatos ruhákat mutat be.

http://www.youtube.com/user/PlasticTinkerbell

2010. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Trendiség= birkásított csordaszellem, ez pedig visszataszító. Igaza van annak, aki azt mondja, hogy stílusos és egyedi légy, ne trendi.

A trend azoknak kell, akik nem bíznak magukban, nincs saját kialakult stílusuk.

Ha jólöltözött és ápolt akarsz lenni, akkor azért nem kell havonta 50-60e. Mondjuk egy-egy szezonra ha be tudsz ruházni az első évben, akkor jó, van egy felszerelt ruhatárad, amit akár havi 5-6e Ftból is frissen tarthatsz mindig egy-egy darab beszerzésével. És ha ügyes vagy, akkor a vaterán, outletekben, áruházak akcióiban nagyon jó vételeket foghatsz ki.

Jó vadászatot! :P

2010. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

uram atyám, ördög és pokol ennyi pénzből kb én egész évre felruházkodom

havonta veszel 3-4 ruhát, mostanra valami ujjatlan pulóvert és alá egy vékonyabb felsőt amit később is tudsz majd használni

alapdarab: [link] mindegy, hogy milyen, csak az a lényeg hogy hosszú ujjú legyen és ezt a darabot kombinálhatod mindenfélével

[link]

/8018/11156_m.jpg?1252584177


[link] /8017/11155_m.jpg?1252584092


[link]


nem kell sok ruha, csak mindig mással párosítsd, így nem veszik észre, hogy nincs olyan sok ruhád (de nem is az a lényeg)

én minden ruhámat kínaiból veszem olcsón, így könnyen kijövök abból a kevés pénzből is

2010. szept. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

az előző linkem kicsit rosszra sikerült

2010. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez a sok hőbörgő... jézusom, a kérdés az volt, hogy mennyiből és hogyan lehetne az, ami. Nem azt kérdezte, hogy legyen-e az, vagy sokalljátok-e a pénzt, esetleg hogy ti milyenek vagytok és jobbnak érzitek-e magatokat.


Szóval szerintem többféle trendiség létezik, a tinik körében mindig is volt kétféle vonulat, a divatos, meg a húdelázadó divatos. Most ugye az egyik cicanacis vonulat a másik meg a csőgatyás-tornacipős (aki tornacipőt vesz cicanacihoz az meg egy utolsó féreg és ássa el magát). Mindegyiket lehet mímelni olcsóból is, csak esetleg fenntartani lehet drága, ugye mindig új és új cuccokat kell virítani. Kicsit jobban is specifikálhatnád a célodat :)

2010. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!