Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hogyan hoztátok...

Lányok, hogyan hoztátok helyre a hajatokat világosítás (oxi reload, koktél) után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a hajvégápoló (avonos) és hajpakolások csodákra képesek. Nekem nagyon el volt töredezve a hajam a sok festéstől, csúnya volt a vége, és nagyon szépen helyre hozta.
2011. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak az olló segített:( 20 centit le kellett vágni :(
2011. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most lettem szöszi, feketéből:) Nagyon szép lett. Úgy voltam vele, hogy vagy bevállalom, vagy várok x évet, amig lenő. Nem bántam meg, nagyon jól áll! Picit megsínyledte ugyan, de most olíva olajjal ápolom (végeit mosás előtt egy órával jól bekenem), illetve mosás utáni tejes balzsamom van, fodrász-kellékesnél árulják, nem is drága, és nagyon jó puha lesz tőle.
2011. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huu. Hát. én még pár éve nagyon sokszor festettem szökére, éssokat maceráltam , vasaltam, és eléggé tönkretettte a hajam, kiszárította.

Aztuán visszafestettem barnára,még egy párszor, és mostanra már "visszatért" ugymond az eredeti hajszinem.

Persze ezsok idöt és hosszas ápolást igányel.

Most jelenleg derékig érő dús hajam van, és szebb mint valaha. Nos ezt csak aztért mondtam el, hogy meik az a 2 termék, ami tényleg rendbehozza a hajat, és nem csak kamu.

1. Hát elég nehéz beszerezni, és Görögországban vettem, kis szintelen, átlátszó tubus benne nagyon sürü (mint a méz) olivás gesztenyés és egyéb görög gyógynövényekből áll. NAGYON szépen rendbehozza a hajat, mellé lehet kapni külön balzsamot is és sampont.

2. A lisap milanotól az Easy Lisap build to. ami4 darab flakonból áll, 4fázisú ,és mind a 4et egymás után kell felkenni a hajra. egyi ksampon aztán balzsam, spray stb.

és ezt 4 hajmosás erejéig kell megismételni , és tényleg rendbehozza a hajat.

Bocsi a sok szövegért.

azért remélem segítettem:)

2011. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én color b4-t használtam utána koktél, és kb 2-3 sima elseve tükörfény pakolás után már nem volt száraz. Mondjuk én nem vártam meg, míg töredezni kezd, úgyhogy csak hidratálni kellett...
2011. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!