Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Tippet és vélemén...

Szerintetek? Tippet és véleményt kérnék (:

Figyelt kérdés

Sziasztok!

jövőhét pénteken lesz egy ilyen " buli" azért tettem macska körmöt mert ez olyan hogy van egy tánc csoport ami most alakult ( csak a csoport nem maga a tánc iskola) és azt akarja a tanár hogy össze szokjunk... Szóval valami buli féle :) Szerintetek milyen hajam legyen?

a ruhám az meg van:

[link]

[link]

A hajamról nem találtam képet de elmagyarázom:

Válltól egy picit lentebb érő hajam van,barna és van frufrum.. Szerintetek milyen hajjal mehetnék? általában kivan mindig vasalva de már unom... :SS Szóval szeretném ha linkelnétek hajakat amihez vannak elkészítési útmutatók és valami sminket is :DD Le legyen túl vad de túl szerény se. Vagy nem tudom hogy mi jöhetne szóba egy ilyesmi fajta " bulin" 6 fiú lesz és kb 10 lány.. Köszönöm előre is :)

ja és még a ruháról kérnék véleményt hogy szerintetek milyen.. :D jó sok mindent írtam remélem ki lehet bogozni. :)) köszi hello

15L


2011. szept. 16. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A ruha nagyon jó, én a helyedben nem bonyolítanám túl a hajam annak sosincs jó vége :D a smink pedig vagy legyen olyan (amit én imádok) nagyon szép alapozás (igen van ilyen is amikor szép fényt kap az arcod és már magában sokat segít ) nagyon szép aranyló bronzos pirosító vastagabban kihúzod a szemed de nem hosszan, a szádra pedig valami neonosabb pink, narancs, korall rúzst teszel ez még belefér a nyár végi sminkbe :)


A szemet kb így


[link]


Arc és száj


[link]


Színbéli inspiráció


[link]


[link]


Én legalább is így mennék mert lehet még olyan meleg lesz hogy a szemsmink nem a megfelelő helyen végzi :D


A szemdere én az essence zselés kis tégelyes tusát ajánlom (800ft) sokáig elég és csak lemosóval jön le


Az ajkakra pedig hozzád jól harmonizáló valami neonos matt színt


Alapozód púdered pirosítód meg szerintem akad otthon szóval biztosan könnyen elkészíted :)


Jó bulit

2011. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajhoz képek (steptostep)


[link] (a jobbosra gondoltam, csak

A jobbosra gondoltam, csak a te hajhosszúságodban, arra vigyázz, hogy amikor göndöríted minden tincset egyenként fújj be hajlakkal, majd amikor végeztél a göndörítéssel szedd apróbb tincsekre a tincseket, így nem lesz túl kemény. :)

Smink:


[link]

A műszempillát elhagyhatod:))


14/L

2011. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egész vagy oldalt frufru???

itt egy pár kép ami nagyon adja:) szerintem gyönyörű frizuk,és nem egyenes..:)

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!