Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék erről a...

Véleményt kérnék erről a termékről hatásos lehet?

Figyelt kérdés

[link]

jönne mellé kreatin,fehérje,tesztoszteron növelö igy adná?

reneds kaja mellet


2011. szept. 29. 12:03
 1/2 Tyler913 ***** válasza:

Beleolvastam az ismertetobe,tipikus kreten reklamszoveg.Szerintem folosleges 10 ruppot koltened erre,mint ahogy a teszto fokozo is folosleges 30 eves kor alatt.

Igazabol az ilyen csilivili extra kiegeszitok max par szazalekot adhatnak hozza az eredmenyesseghez,es ahhozkepest k.va sokba kerulnek.

Szerintem boven eleg a multivitamin es a feherje alapnak,

erre plusz kiegeszito lehet a kreatin,valamint az aminosavtablettak (ha nagyon stexes vagy,akkor meg egy edzes elotti bedurranto mehet).De en azt a pluszpenzt inkabb egy szemelyi edzore koltenem,aki pontosan megmondja,mit hogy.

2011. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 clint ***** válasza:
az ehhez hasonló cuccok, csak dupla dózisban érnek valamit és ha két három fajtát szedsz, de amugy sajna igen, nem sokra mész vele, ha fiatal vagy, 30 év felett lehet eredménye.
2011. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!