Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet eredeti ez...

Szerintetek lehet eredeti ez a Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom,h vaterás, de ha összehasonlítjátok ezzel:

[link]

nem érzitek, h mennyire hasonlóak?! Szerintetek lehet eredeti?


2011. szept. 18. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki adna el 10 ezerért egy eredeti LV-t? Gondolkodj már...
2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tuti hogy nem eredeti, de ha nem annyira ordít róla, és ilyen táskát akarsz akkor vedd meg a kamut:D ez még annyira nem a gagyi kategória. :)
2011. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki az akinek van 5db Louis Vuittonja amit vaterán árul darabonként 10000Ftért..
2011. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem eredeti. Senki, de úgy értsd, hogy senki nem adja el a táskáját, főleg nem tízezerért. Nekem van L.V. táskám és egy Burberry is, mindkettőt márkaboltban vettem, mindkettő 200ezer felett, és elhiheted, hogy soha az életben nem fogom vaterára feltenni. Ha igazit akarsz, akkor sétálj el az Andrássy útra, de jó lenne, ha az ilyen tlolvajokat nem támogatnád azzal, hogy megveszed tőlük a hamisítványt. És még valami: a környezeted többé-kevésbé tisztában van az anyagi lehetőségeiddel, csak kiröhögnének, hogy hamis luxusmárkával akarsz villogni.
2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ránézésre lesír arról a táskáról, hogy műbőr. Szerinted a L.V. gyárt műbőr táskát? 11ezer forintért vehetsz egy szép, jó minőségű, de névtelen táskát, vagy egy gagyi vackot, amiről senki nem fogja azt gondolni, hogy eredeti..
2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!